Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Юкі-Хрюкі #УкрТг
Añadido 06 dic. 2025

Юкі-Хрюкі #УкрТг

@Yukiniyaa
Número de suscriptores: 325
Fotos: 2,640
Videos: 220
Enlaces: 248
Descripción:
Юкінія Мій укр канальчік з усякими спойлерами, щп, моїми думками, беками та іншим💘
Fuente

Юкі-Хрюкі #УкрТг | Короче я не знала чи писати це чи ні але все таки вирішила висловитися...

Logotipo de la comunidad de telegram - Юкі-Хрюкі #УкрТг Юкі-Хрюкі #УкрТг @Yukiniyaa
1 060 Vistas/Alcance 2026-03-30 22:09 Mensaje №5207
Короче я не знала чи писати це чи ні але все таки вирішила висловитися Це про ХанаміЯ не знаю чи буде мати цей пост розглос та чи піде по каналам/підслушкам але про всяк випадок напишу що я виступала на Ханамі і отримала перше місце за соло косплей дефіле.Я також хочу проговорити що я дуже вдячна всім хто був причетним до цього заходу. Все було гарно організовано і було дуже комфортно Також дуже вдячна суддям і було дуже приємно пересіктись з Маріам і поговорити з нею трохи Але я почуваю себе просто обдуреною Я скажу чесно що вирішила піти на фестиваль лише заради можливості позмагатися за частину призового фонду який, як було зазначено, був 50000І тільки це змусило мене везти з Харкова до Києва дуже тяжку валізу з костюмом, туфлями, перукою, стрічками, додатковим реквізитом, докупляти конфеті, вставати о 7й ранку в суботу, знімати відео дефіле для заявки, кожен день вчити танець і продумувати таймінг виступу, шукати де і в кого можна взяти крила які теж обійшлися не дешево і проїздЯк ви побачили вже вище я не отримала жодної копійки😐Я написала організаторам і спокійно все обговорила і виявилося що винен хтось інший хто стоїть ще вище них, їх кинулиІ їм не дозволили написати про те, що грошової нагороди не буде 😞Напевно саме сумне це те що в мене дуже багато дуже одноманітних призів, які я б просто роздала там на місці іншим переможцям, бо вибачте, але я не знаю куди чіпляти 5 брелоків, але, як вже писала вище, я поїхала раніше….А ще, якщо я правильно зрозуміла, то один з призів це сертифікат на ніч в готелі який можна було використати лише в день фестивалю 🌟Звісно більшості речам я вже знайшла господарів , але все ще не дуже розумію навіщо так багато одних видів речей одній людині і чому мені дали магнітик з корейцем😐Я не хочу здатися не вдячною або ще якоюсь, це був класний досвід але мені все ще дуже неприємно 🤷‍♀️