Fuente
ДекабриСтська ПравдА | 60 нардепів, які хочуть скласти мандат, написали колективного листа пр...
2 310 Vistas/Alcance
2026-03-15 15:12
Mensaje №3952
60 нардепів, які хочуть скласти мандат, написали колективного листа президентові і цей текст потрапив у мережу:«Шановний пане Президенте, Верховний Головнокомандувач! Ми дійсно втомилися, як пишуть ЗМІ! Але втомилися від того відчуття, що під час війни ми не можемо знайти час, щоб безпосередньо прийняти участь у бойових діях. Ми взагалі ніяк не дотичні до Сил оборони України і це для нас ганьба, ми більше не можемо бути осторонь! Відчуваємо себе тягарем у суспільстві у такий складний час... Що ми потім скажемо своїм дітям, онукам? Так, деякі з нас викладали світлини, що наче ми на фронті, у військовій формі, але давайте чесно: це бутафорія. Ми складаємо мандати, одразу після цього просимо надати нам всі необхідні можливості для походження базової загальної військової підготовки і далі — військові дії. З повагою, 60 новобранців!»Вчинок! Респект! 🤝🫡Кадрам поліції треба розглянути цей «кадровий резерв» — можливо, когось підберуть до стрілецького батальйону. Але там всі обранці притягнуті до кримінальної відповідальності….треба буде дати хабаря полководцю внутрішньої безпеки Гусаку🤭