Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА
Añadido 06 ene. 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Número de suscriptores: 5 951
Fotos: 1,650
Videos: 1,480
Enlaces: 596
Descripción:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Fuente

ДекабриСтська ПравдА | ️ У Раді запахло відставкою: сьогодні міністра МВС можуть винести впер...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 470 Vistas/Alcance 2026-03-10 06:09 Mensaje №3927
⚡️ У Раді запахло відставкою: сьогодні міністра МВС можуть винести вперед ногами з кабінету через “ВІП-ухилянтів”.Голова фінансового комітету ВРУ Данило Гетманцев відкрито наїхав на міністра внутрішніх справ Ігора КлименкаПричина проста і дуже неприємна для МВС — “ВІП-ухилянти” спокійно гуляють Києвом, поки простих чоловіків пакують у буси.Гетманцев прямо заявив:👉 якщо поліція й далі буде робити вигляд, що нічого не відбувається — у Верховній Раді ініціюватимуть відставку Клименка.За словами депутата, боротьба з ухилянтами — це прямий обов’язок правоохоронної системи, а не телешоу для звітів.І коли людина офіційно в розшуку, але при цьому спокійно ходить по ресторанах і світиться на публіці, — це вже виглядає як відверта імпотенція системи.🔥 Окремим тригером став кейс політтехнолога Володимира Петрова.Після втрати броні він офіційно в розшуку.Але це, схоже, зовсім не заважає йому вільно пересуватися Києвом, з’являтися на публіці і почуватися абсолютно спокійно.І тут у депутатів виникає логічне питання: Як так виходить, що звичайних людей ловлять на блокпостах і в маршрутках, а “правильні” персонажі з розшуку гуляють столицею без жодних проблем?Саме через цю історію Верховна Рада України вже викликала міністра Клименка “на килим” — пояснити, чому поліція не бачить тих, хто офіційно перебуває у розшуку.🤐 У самому Міністерстві внутрішніх справ України поки що включили режим радіотиші і ультиматум Гетманцева не коментують.Але якщо ситуацію не пояснять — ця історія може закінчитись не пресконференцією, а відставкою.Тримаємо кулаки та схрещуємо пальці 🤞Бо, здається, за всю історію МВС України ще не було настільки непрофесійного міністра. І це вже навіть не сумно — це якийсь новий рівень управлінського «таланту».Чекаємо, чим ще нас здивують… хоча, чесно кажучи, дивувати там уже особливо нічим. 🤦‍♂️