Fuente
ДекабриСтська ПравдА | Караул! Все пропало! Ау, мовний омбудсмен, Тарас Кремінь, ти де?😁У Мик...
3 600 Vistas/Alcance
2026-03-03 12:55
Mensaje №3903
Караул! Все пропало! Ау, мовний омбудсмен, Тарас Кремінь, ти де?😁У Миколаїв на апаратній нараді стався сеанс екзорцизму… ой, мовної адаптації.Наш мер, Сеня Шалий виявив у нового полководця «Миколаївводоканалу» Геннадія Ізюмова небезпечний симптом — «мовну сором’язливість».🤭Виявляється, пан Геннадій боїться помилитися в українській і автоматично переходить на російську.І тут виникає дисонанс: мер особисто призначив пана Ізюмова на посаду, і вже через кілька тижнів з’ясувалося, що топменеджер стратегічного КП не дуже «спілкується» державною мовою.🤦Мер попередив, що для тих, хто сміється над ламаною українською, у пеклі вже заброньовані окремі казани.🤭 І сказати нічого 🤦Тобто спершу призначаємо людину, яка не знає мови, а потім публічно обіцяємо пекло кожному, хто над цим пожартує.P.S. Головне, щоб вода у кранах була чистою і постійною, бо якщо з водою буде так само, як із мовою, у пеклі доведеться забронювати цілий сектор для всього керівництва області та міста, включно з Кімом, Шалим і рештою персонажів.🫡