Fuente
ДекабриСтська ПравдА | За кожною фотографією — життя, сім’я, діти, невідновна біль.Читати ком...
6 530 Vistas/Alcance
2026-02-23 12:24
Mensaje №3850
💔 За кожною фотографією — життя, сім’я, діти, невідновна біль.Читати коментарі під фотографіями загиблих поліцейських — боляче і противно. Особливо, коли бачиш зловтіху щодо трагедії у Львові, де внаслідок теракту загинула 23-річна поліцейська, а її колеги отримали тяжкі поранення.😡Ми різні. Але повага до пам’яті загиблих має залишатися понад усе.☝️⚡ Ті, хто зловтішається, хто пише образи — ви втратили людяність. Це моральне дно.Цього тижня поліцейські гинуть і на фронті, і під час виконання службових обов’язків у тилу. І щоразу, коли читаєш коментарі, стає ясно: суспільство бачить у поліцейському не помічника, не захисника закону, а карателя.Але ця ситуація не з’явилася сьогодні. Вона почала формуватися тоді, коли на керівні посади в МВС прийшли полководці, для яких особисті інтереси важливіші за обов’язок і честь. Люди, які не стоять горою за свій особовий склад, а готові «здати» будь-якого працівника при найменшому тиску, аби самим не потрапити під гарячу руку — навіть якщо поліцейський правий!Чому так? Бо самі вони по вуха у корупції. Якщо почнуть захищати своїх, суспільство почне ставити незручні питання. Легше облити брудом рядового поліцейського, ніж показати бодай трохи батьківської підтримки та чесності.Але це не провина молодих поліцейських. Це провина тих, хто сидить на керівних посадах, ховає очі, коли гинуть люди, боїться сказати правду і обирає особисту вигоду замість чесної служби.🙏 Наші співчуття родинам і близьким загиблих.Спочивайте з миром. Царство Небесне і вічна пам’ять усім, хто віддав життя, захищаючи інших.Запам’ятайте: за кожним працівником стоїть життя, честь і відданість справі.🫡