Fuente
ДекабриСтська ПравдА | Ну що, не зробиш заради нашої спільної Перемоги! 🇺🇦Поки одні звично шу...
3 600 Vistas/Alcance
2026-02-12 09:40
Mensaje №3793
Ну що, не зробиш заради нашої спільної Перемоги! 🇺🇦Поки одні звично шурхотять по кабінетах і роблять вигляд, що все під контролем, миколаївський бізнесмен, меценат, волонтер і спортсмен Ігор Віталійович Барський виходить із пропозицією, від якої деякі генеральські папахи можуть відчутно скотитися набік.🫡Розмова не про дрібниці. Розмова про повну підтримку Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють».💪Це вже не розмови в кулуарах. Це серйозний крок Миколаївського бізнесмена! Бо одне — красиво говорити про патріотизм, і зовсім інше — брати на себе реальну відповідальність перед бойовим підрозділом.🫡Пропозиція сильна. Чітка. Мужня.☝️І для її втілення потрібне всього одне — політична воля пана генерала поліціі з широкими лампасами Сергія Махна.Зараз перед ним простий вибір: • зосередитися виключно на підтримці бійців «Люті» та прийняти ініціативу бізнесу,або • продовжувати жити в логіці старих кабінетних корупційних схем і поповнення так званого генеральського «общаку».🤦Історія любить моменти істини. І цей момент настав.😎Шанс один на мільйон — коли бізнес сам за власною ініціативою пропонує повністю забезпечити бойовий підрозділ.💪Такі шанси не розкидають. Їх використовують.😎Пора задуматися й іншим впливовим гравцям регіону.🫡Передусім — пану сигаретному барону Олександру Усачеву та його молодій полководчій команді 😎Сьогодні не час для накопичень і кулуарних корупційних схем!Сьогодні час спрямовувати ресурси туди, де вирішується доля країни — до бійців «Люті», а не до власних генеральських кишень!Гроші мають працювати на Перемогу, а не гріти полководчі «ляшки»!😁Наш генерал каналу Ігор Блошко, послідовно діючи за чіткою інструкцією нашого творчого колективу, ніколи і за жодних умов не розкриває прізвищ учасників колективу та не визнає свій вплив на нього, водночас твердо стоїть на позиції підтримки фронту та поліцейських, які реально працюють і воюють. 🫡Спокійно, без зайвого шуму, по-оперативному шукає допомогу для «Люті». 😎Зараз усе просто:Хто з «Люттю» — той з Перемогою. Хто вагається — ризикує залишитися в минулому та без генеральської папахі😎 Сьогодні не час для тіней.Сьогодні час для рішень.Перемога любить сміливих. 💪🔥