Fuente
ДекабриСтська ПравдА | З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Ми,...
3 520 Vistas/Alcance
2026-02-04 08:19
Mensaje №3756
З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Ми, працівники Южноукраїнського відділку поліції, які вже не в силі терпіти «вказівки» керівника Вадима Федорчука, що ґрунтуються на показниках, погрозах у роботі та цькуванні поліцейських проти населення громади в такий нелегкий для країни час!Як раніше писали на вашому каналі щодо висловлювань голови Національної поліції Вигівського І.М. з приводу «вбивання» іміджу Національної поліції та про «полководців», які заганяють поліцейських у зв’язку з ТЦК, — до такої ж категорії підпадає і наш відділок та горе-керівник Вадим Федорчук.Вадим лише на офіційних сторінках та в соцмережах виступає як порядний офіцер, борець зі злочинністю та яскравий приклад «полководця», а насправді це «хвора» людина з амбіціями дуролома, який цькує підлеглий особовий склад на людей (особливо наряди, що заступають на чергування) та на населення нашої громади, ніби собак, погрожуючи відрядженнями на окраїни нашої області, службою в стрілецькому батальйоні та «Люті», зняттям заробітної плати.Виявлення постійних водіїв у нетверезому стані (ст. 130 КУпАП), а також «мобілізація населення» — виявлення ухилянтів — є головним акцентом уваги Вадима. Тобто він і досі живе «паличковою» системою: для нього довіра людей нічого не варта, головне — лише показник для заступника начальника поліції області Даніли.Якщо протягом чергування не виявили п’яного водія та одного ухилянта — зміну продовжуєш далі, а наступним «покаранням» є зняття заробітної плати.Невже показники в роботі не заборонили в нашій системі?Чи, можливо, вони не стосуються лише нашого відділку?Вже протягом тривалого часу щомісяця нас позбавляють премії, за яку ж потім і заправляють пальним службові автомобілі нарядів.Щоб наші слова не були марними, додаємо голосове повідомлення від Федорчука та скріни повідомлень у групі Южноукраїнського ВП з минулого місяця !Далі буде, ще цікавіше !! 🔔 Нагадуємо: пошта нашого каналу — 👉 [email protected]Пишіть інсайди, мутні схеми наших «полководців», факти про дахи, дерибан і розпил — повз нас це не пройде.А ще — розкажіть про тих, кого варто похвалити: чесних, сміливих, справжніх.✉️ Анонімність вітається.