Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА
Añadido 06 ene. 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Número de suscriptores: 5 949
Fotos: 1,650
Videos: 1,480
Enlaces: 596
Descripción:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Fuente

ДекабриСтська ПравдА | З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Шан...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
3 360 Vistas/Alcance 2026-01-28 08:48 Mensaje №3736
З рубрики «Нам пишуть порядні люди» 🫡Далі — текст із пошти каналу 👉Шановний творчий колектив каналу!Пише вам єдина, неповторна та офіційно всіма визнана Перша Леді міської поліції — полковник Іна Загорій!Інші дами повинні знати: ротик на не свій медок відкривати — заборонено, першість моя, без варіантів.Дуже прошу вас привітати нашого суперполководця Івана Івановича Ващенка через ваш канал із Днем народження та написати про нього побільше добрих, гарячих і лестливих слів — він цього заслуговує.Він заслуговує кожного з них — сильний, розумний, харизматичний, справедливий… і чортівськи привабливий чоловік, з яким завжди приємно не лише вдень, а й не страшно вночі.Для мене він не просто полководець з великої літери. Він надихає, заводить, збуджує, підтримує і робить кожен мій робочий день особливим, красивим, насиченим і іноді романтичним!Його увага, впевненість, почуття гумору та внутрішній стержень зводять мене з розуму і викликають бажання захоплюватися ним і балувати його усмішкою та своїм шармом!Буду дуже вдячна, якщо ваше привітання передасть всю мою вдячність, захоплення і теплу симпатію до мого улюбленого полководця!І нагадую: Перша Леді вже визначена — усі інші тримають дистанцію. Тільки я — та сама, яка любить, цінує і плекає нашого великого полководця!З любов’ю, легкою ревністю і несхованим обожнюванням,Перша Леді великого полководця Іна ЗагорійА в подарунок Івану я записала пісню — красиву і стильну, яку сама написала і заспівала!З повагою до творчого колективу каналу і до мого Івана!🔔 Нагадуємо: пошта нашого каналу — 👉 [email protected]Пишіть інсайди, мутні схеми наших «полководців», факти про дахи, дерибан і розпил — повз нас це не пройде.А ще — розкажіть про тих, кого варто похвалити: чесних, сміливих, справжніх.✉️ Анонімність вітається.🧨 Листи читають реальні люди, а не боти — і за підсумками будуть зроблені конкретні висновки.🔥 Надсилайте факти, фото, документи — ми знаємо, що з цим робити.