Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА
Añadido 06 ene. 2025

ДекабриСтська ПравдА

@Yefreytor_Krylov
Número de suscriptores: 5 951
Fotos: 1,650
Videos: 1,480
Enlaces: 596
Descripción:
Вся правда про місто герой М ! Пошта каналу для зворотнього зв'язку [email protected] пишіть нам всі зашквари наших ХЕРОЇВ !
Fuente

ДекабриСтська ПравдА | Одеса вибачилася. Миколаїв отримає свою колону в “Алеї незламних міст”...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДекабриСтська ПравдА ДекабриСтська ПравдА @Yefreytor_Krylov
2 500 Vistas/Alcance 2025-06-21 19:47 Mensaje №2053
Одеса вибачилася. Миколаїв отримає свою колону в “Алеї незламних міст”.💪Ну що, Одеса — прийнято. Але записали.😎Після хвилі народного гніву та публікації в Декабристській Правді одеська мерія раптово згадала, що є таке місто — Миколаїв. Не просто місто, а щит для вашого Ланжерону.☝️Заступниця мера Одеси Ганна Позднякова вибачилася перед миколаївцями. Мовляв, міська влада сама нічого не організовувала, але — колону профінансують, табличку зроблять і навіть снаряд просять знайти.🙌Джерело : https://nikvesti.com/ru/news/politics/306350-odesa-city-apologizes-nikolaev-column-allei-nesokrushimykh-gorodov🔧 Тобто ми тепер ще й музейні експонати маємо поставляти?😁Ну гаразд, в нас того добра вистачає — підкинемо якийсь уламок, з яким пацани на фронті ночували, або на якому кухню ставили.😁👊 Бо Миколаїв — це не просто назва на табличці. Це: • перші роздовбані рашистські «Іскандери»; • бронік із гівна та палок, але з хребтом; • місто, яке встояло, коли Одеса ще фоткалася з котами на Приморському.☝️Так що дякуємо, що виправили. Але, шановні, перед тим як відкривати Алеї Незламності — не забудьте, хто вас прикривав своїм залізом.💪Миколаїв був. Є. І буде.🙌