Fuente
ДекабриСтська ПравдА | Чувак йшов до успіху, пишався бути поліцейським Одещини, але на рівном...
3 200 Vistas/Alcance
2025-01-24 07:35
Mensaje №1334
Чувак йшов до успіху, пишався бути поліцейським Одещини, але на рівному місці прийшов до провалу кар'єри.☝️Творчий колектив каналу вангує побачити наступне фото: Пишаюсь бути військовим Збройних сил України!І тут можу побажати йому і всім нам лише Перемоги та повернутися додому живим і неушкодженим! Оце вже не сам, а українці будуть пишатися. Велика різниця в поняттях.☝️В поліції пишався, бо мав безтурботне життя. Час від часу переглядав Discovery, 👹відеоролики з Усього миру. Цікавився шкіряними сумками та гаманцям, туристичними подорожами. Дозволяв собі навіть їздити п'яним за кермом. Не знав, що пишатися потрібно досягненнями на користь українського народу, а не собою особисто.Поліцейський Олександр Маринов (ось його сторінка у Фейсбуціhttps://www.facebook.com/share/12ExMwirHuz/)11 січня цього року, прийняв добряче оковитої 🍼🍼 на груди і зрозумів, що мало. Купляти потрібно було відразу вдвіче більше. Не даремно насміхаються з того, кого послали за пляшкою, він, дурень, одну і приніс.🤣В селі Васильківка Болградського району Сашко відчував себе кумом королю. 🤴 Тому підбухнутий у вечірній час поїхав на автомобілі до місцевої наливайки за добавкою, а тут халепа. Патрульні 🚔помітили невпевнену їзду, зупинили і давай пхати йому в рота трубку Драгера. Сашко не пальцем роблений, розумів, що дуне і відразу приплив. Єдиний вихід - відмовитись, а потім потрібно їхати купляти докУмент, що був тверезий, як скло, прозорий, як ранкова роса, чистий, як сльоза, правдивий, як на сповіді. Так і зробив.🤣🤣Але для таких хитрих, лисячих та мудрованих водіїв законодавець передбачив у статті 130-й КУпАП відмову від проходження медичного огляду, як визнання свого стану, з яким нездатний до керування об'єктом підвищеної небезпеки. Тому куплений висновок лікаря про тверезість є зайвим підтвердженням проходженням ВЛК і здатність захищати свою Батьківщину зі зброєю в руках, а не з пляшкою.Канал має надію, що інспекція по особовому складу Одеської області, як і Одеський окружний адміністративний суд, в разі оспарювання, будуть не продажними. По-чесному підготують наказ про звільнення Маринова з поліції і вчасно повідомить ТЦК про необхідність вручення йому бойової повістки. А ця публікація слугуватиме інспекції саме про такий висновок, бо ми люди не дурні, обманювати нас не потрібно.☝️Творчий колектив пишається патрульними Одещини 💪З Богом, до Перемоги !