Fuente
XBOX - Україна | Новини | Щоб можливо трохи прояснити ситуацію, напишу свою скромну думку. Бо за...
1 440 Vistas/Alcance
2026-06-16 11:47
Mensaje №11557
🎙Щоб можливо трохи прояснити ситуацію, напишу свою скромну думку. Бо зараз інфопростір виглядає як кидок лайна на вентилятор і всі кому не лінь у соцмережах самостійно закривають студії. Реструктуризація у XBOX вже йде. Йде оптимізація бюджету. Деякі студії, які не показують доходів вже тривалий проміжок часу постраждають, як і минулого року будуть звільнення. Деякі студії можуть взагалі закрити, в інфополі більше всього згадують Double Fine, Ninja Theory, Compulsion Games. Але на даний момент НІЯКУ студію не закрили. Йдуть обговорення, про які НІХТО з блогерів об'єктивно нічого не знає, бо отримує інфу від якихось окремих співробітників, які дають тільки припущення.Що стосовно спав у XBOX Game Studios, то вони хуйові не перший рік, тому і проводиться реструктуризація. Бюджети ігор зараз дуже великі й звісно що Microsoft очікує якогось притомного прибутку, якого вірогідно немає. Це все приколи корпорації (які є злом перманентно) але стан речей таки — треба більше шекелів.Когось пустять під ніж, але таке відбувається у багатьох компаніях. Мене трохи бісить, що видання, блогери й різні канали, створюють враження, що тільки у XBOX з Microsoft зараз проблеми. Це загальна тенденція індустрії, бо бюджети на розробки великих ігор захмарні, а обісратися можна на раз-два. Якому інвестору сподобається, коли його вкладення спустять в унітаз?Тому рекомендую чекати офіційну інформацію від студій, які під прицілом і не пороти гарячку в коментарях завчасно.🇺🇦 XBOX - Україна | Новини🏦Підтримка каналу 🏆Топ патронів каналу📱 Наш YouTube