Fuente
Вихідці з Бердичева | Заносимо $$$ в перший сейл від Coinbase 🥳😎 Давненько вже не було пості...
3 030 Vistas/Alcance
2025-11-19 17:19
Mensaje №1590
Заносимо $$$ в перший сейл від Coinbase 🥳😎 Давненько вже не було постів, все тому що ринок зараз трохи нуднуватий, єдине що можна зараз зробити, це занести в перший сейл від Coinbase з токеном $MON від проекту Monad Що робимо?1️⃣ Проходимо КУС на Coinbase (Україна не в бані)2️⃣ Закидаємо $$$ в сейл (від 100 до 100к$). Алокацію будуть роздавати він меншої до більшої, тому раджу закидати в районі 100-500$ на акаунт, щоб точно отримати алокацію3️⃣ Дивимось 23 листопада свою алокаціюЯк пройти КУС на Coinbase?> Завантажуємо Coinbase та натискаємо "Sign Up"> Заповнюємо всі пункти (Ім'я Прізвище англійською + вибираємо свою країну)> Для KYCа використовуємо закордонний паспорт та беремо з банку виписку англійською мовою для підтвердження місця проживання> Далі вписуємо по порядку - investing -> investment -> employed -> пишемо очікуваний обсяг депозитів за 12 місяців -> знову підтвердження з банку англійською файлом🗓 Дедлайн: 22 листопада❗️Я сильно абузити не буду, тому що є інфа, що якщо заходиш з другого пристрою, то КУС треба буде проходити по новій. Зроблю чисто пару акаунтів на родичів і буду надіятись на гарний профіт (В сейл ми заносимо по 0,025$, а премаркет зараз торгується по 0.036$. Потенційний профіт рахуйте самі)