Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вихідці з Бердичева
Añadido 14 jul. 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Número de suscriptores: 9 748
Fotos: 957
Videos: 26
Enlaces: 744
Descripción:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Fuente

Вихідці з Бердичева | Пару днів був зайнятий і скільки всього сталось... 🥳😎 Сьогодні вночі п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
2 880 Vistas/Alcance 2025-10-11 09:44 Mensaje №1553
Пару днів був зайнятий і скільки всього сталось... 🥳😎 Сьогодні вночі під час флешкрашу багато хто зловив ЛФЧ, багато хто обнулився повністю, але зупинятись на цьому не варто, працюємо далі. Вирішив зробити підбірку всіх актуальних і можливо вже не дуже актуальних активностей за ці 3 дні моєї відсутності в каналі 1️⃣ Позавчора ByBit роздав нагороди за промку з токеном $XPL, вийшло ~230$ на акаунт. Фейс на цій промці давали, але його можна було на ізі зняти по стратегії, про яку писав ТУТ. Також вчора ще роздали нагори за X Launch з $XPL про який писав ТУТ, з цього дропу хоч в плюс вийшло вийти. Далі цю ОКХ альфу крутити спеціально для дропу вже не буду, просто буду різні мемчики фліпати і якісь мінімальні дропи за цей оборот забиратиму 2️⃣ PancakeSwap все таки вирішили не затягувати і анонсували перше IDO на їхній новій платформі — CAKE.PAD. Тут все так само як було з Binance IDO, тільки замість 3 $BNB ми будемо заносити токени $CAKE. Я буду заносити в цей сейл, стартує він з 14 жовтня і закінчується 15 жовтня. Ось коротенька інструкція: Купляємо токени $CAKE, які будемо вносити (хеджимо їх) — Перекидаємо ці токени на зручний для нас гаманець — Переходимо на сайт та вносимо токени. Локів тут немає, на TGE отримаємо всі 100% токенів одразу💬 Також так як я лудоман, буду пробувати ближче до сейлу набирати лонги по $CAKE, тк багато хто буде відкупляти токени для участі. DYOR3️⃣ Trust Wallet запустили в своєму гаманці Trust альфу, де можна заробляти різні токени. 9 жовтня вони запустили перший проект в цю альфу — $CRED. Щоб отримати частину з пулу в 5млн $CRED потрібно: Мати гаманець Trust Wallet — Робимо свап на 10+$ в мережі BNB, ETH, BASE — Купляємо $TWT (хеджимо токени) — Заходимо в вкладку Заробіток - Trust Alpha і вносимо наші $TWT. Це по типу лаунчпула, де ми закинули свої гроші і кожних 8 годин будемо отримувати нагороди. Пул вже йде пару днів і закінчується завтра, тому немає сенсу заносити сюди бабки, просто написав вам про цю тємку для ознайомлення, щоб якщо буде гарний прибуток з цього лаунчпулу, то не скіпати в майбутньому такі активності від них4️⃣ ЛФЧ на бнб мемах. Протягом тижня був бнб сезон і всі бнб меми давали десятки іксів. В мене вийшло трошки заробити, але ввійшовши в азарт і починаючи купувати всі меми підряд, я віддав весь свій прибуток і вийшов з цих мемів в бу. Раджу закинути якусь копійку на ОКХ DEX в мережі бнб і якщо буде нова хвиля цього сезону, то бути готовими до відкупу якихось ранерів. Звичайно після такої нічки не знаю скільки потрібно часу щоб оговтатись і продовжити бнб сезон, але надіюсь він ще буде і я хоча би щось з нього винесу5️⃣ Ну і на кінець про наш улюблений Aster, який все СНГ так активно крутило останні тижні. Вчора вони відкрили чекер дропу, роздали там взагалі копійки, дропом ніхто незадоволений і через це проект вирішив передивитись ще раз дроп і зробити новий чекер, тому роздача нагород трохи переноситься. Ось посилання на старий чекер — ТИКС❗️Цікавих були цих пару днів, особливо сьогоднішня ніч, надіюсь у всіх все нормально з менталкою, тому що потрібно далі продовжувати виносити ринок. Якщо все таки є якісь проблеми, то краще просто зачільтесь пару днів і добре подумайте про свої подальші дії. Крипта і гроші це просто ресурс через який не потрібно вбивати своє здоров'я, щастя точно не в цифрах на екрані (Press F Kudo 🕯)