Fuente
Вихідці з Бердичева | Купуємо нові стікери і забираємо гарантований профіт 🎹Зараз на хайпі п...
2 700 Vistas/Alcance
2025-06-13 12:47
Mensaje №1449
Купуємо нові стікери і забираємо гарантований профіт 🎹Зараз на хайпі подарунки, стікери від телеграму і поки маємо такий хайп потрібно на цьому якось заробляти. Сьогодні по ідеї мають дропнути нову колекцію стікерів, тому вирішив зробити міні-гайд як на цьому зловити іксиЯк купити стікери?1️⃣Купуємо зірки через Apple/Google Pay або через Split (тут простіше купити і дешевше)2️⃣Підписуємось на канал і чекаємо виходу нової колекції3️⃣Коли виходять нові стікери, залітаємо в бота і купуємо (зараз все розбирають за пару секунд, тому потрібно все дуже швидко робити)Як продати наші стікери? (продавати можна через 21 день після покупки)1️⃣Переходимо в бота → вгорі натискаємо три крапки і відкриваємо чат з ботом → в чаті пишемо команду /start → коли покаже номер, копіюєте його2️⃣Далі переходимо в бота → вибираємо стікер, який хочемо продати → натискаємо кнопку Send і вказуємо номер який ми скопіювали 3️⃣Потім поповнюємо бот на 0.1+ $TON і коли прийдуть кошти можемо виставляти стікери на продаж в розділі My NFT❗️Дуже непоганий спосіб заробітку зараз, головне мати швидкі руки і трохи грошей для покупки зірок. DYORUPD: Стікери які вийшли сьогодні торгуються в х3 від ціни покупки. Купити було цілком реально, тому воркаєм поки не прикрили лавочку