Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вихідці з Бердичева
Añadido 14 jul. 2024

Вихідці з Бердичева

@Vuhidsi
Número de suscriptores: 9 748
Fotos: 957
Videos: 26
Enlaces: 744
Descripción:
🦸‍♂️Адмін: @Zhenyanaf | @nazar_tg007 (писати сюди) 🥷Рекл. Менеджери: @optar_cpa, @ostapsmm 👨‍✈️Посилання для друга - https://t.me/+RVBZh7exw_A2NDhi
Fuente

Вихідці з Бердичева | На чому зараз можна полудити? 😏1️⃣Фліпи $GORK на постах Ілона Маска. Д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вихідці з Бердичева Вихідці з Бердичева @Vuhidsi
3 600 Vistas/Alcance 2025-05-07 17:30 Mensaje №1435
На чому зараз можна полудити? 😏1️⃣Фліпи $GORK на постах Ілона Маска. Думаю всі вже бачили, що Маск дуже сильно підтримує токен $GORK, навіть аву і нік в честь них зробив. Сильного росту ми не отримали, але якщо Маск забере зі свого профілю горк, то токен скоріше всього складеться в пару разів, можна буде непогано зашортити. Баранку я вже викрутив на всю, чекаю цього моментуНу а поки ми чекаємо зміни ави, можна ще пофліпати токен просто на ретвітах чи якихось постах Маска про $GORK. Раніше він дуже багато постів з ним робив і з часом ріст від цього був все менше і менше, але зараз він вже рідко це робить, тому кожне згадування вже дає непоганий імпакт. Коли фліпаєте раджу довго позу не тримати, чисто фастфліпнули і вийшли в якийсь плюсік, DYOR. Найшвидший парсер постів і змін в профілі Ілона — ТИКС2️⃣Лудка на футболі. Вчора коли дивився футбольчік вирішив спробувати фліпати токен барселони ($BAR), коли забили гол - лонгував, коли пропустили - шортив, ну і коли програли смачно зашортив. Сьогодні в 22:00 по Києву грають PSG - Arsenal, планую робити так само як з барсою, але вже з токеном $PSG. Стакани там звичайно дерьмо повне, тому по ринку не залітайте. DYOR