Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK
Añadido 06 ene. 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Número de suscriptores: 2 296
Fotos: 1,240
Videos: 23
Enlaces: 1,440
Descripción:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Fuente

VlaDICK | Я ХОЧУ ВАМ ПОНИТИ Ринок ЗАЛУПИ! День починається з того, що бігаю по к...

Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
908 Vistas/Alcance 2025-11-26 15:04 Mensaje №1711
Я ХОЧУ ВАМ ПОНИТИ Ринок ЗАЛУПИ! День починається з того, що бігаю по каналах в пошуках гему і в кінці кінців вирішую заганяти в гавно промки Бубіта, де трачу декілька днів заради 0 профіту або навіть в мінуса. Далі йду крутити просто АХУЄНУ бінанс альфу заради 20$ профту. Добре що хоча б на об'ємах не пройобую як БІЛЬШІСТЬ по 10-20$. Лише 1.5$ в день з акаунта. Але і шо з цього, як пороги такі, як чувак на стройці робить, коли йобне спіртяка розведеного на березовому соці з 3л на рило. І тут виходить "ГЕМ СЕЙЛ" $MON на НАЙКРАЩІ БІРЖІ В СВІТІ. Вперше за 1.5-2 роки вирішую зайти в сейл, після купи пройобів. Не довго думаючи закидаю 990$, в результаті отримую -12$ профіту. ЧОМУ НЕ ХОЛДИВ? ТА БО ЖИЗНЬ ТАКА НАХУЙ! І вишенька на торті, НАЙКРАЩА БІРЖА В СВІТІ ПІД НАЗВОЮ КОЙНБЕЙС не дає вивести мої 990$. Знаєте яка причина? А НІЯКА БЛЯТЬ. Просто фейлить.— 30 листопада напишу скільки мені вийшло заробити. ТАМ ЙОБНУТІ ПРОФІТИ. Дивіться не помріть від порівнянь себе зі мною! Дякую що вислухали моє ниття ❤️Канал| Чат | Discod | Лайф