Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK
Añadido 06 ene. 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Número de suscriptores: 2 298
Fotos: 1,240
Videos: 23
Enlaces: 1,440
Descripción:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Fuente

VlaDICK | пум пум пум В $CFG промці в мене 3/10, чистий профіт +79.5$. В $CAMP 8...

Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
769 Vistas/Alcance 2025-09-10 15:14 Mensaje №1548
пум пум пум В $CFG промці в мене 3/10, чистий профіт +79.5$. В $CAMP 8/26, чистий профіт +774.8$. В $SOMI поки сосу хуй ахахахах. 3/15 живі, хз по місцях шо там. Не здивуюсь якшо до дедлайну будуть, так як бачу по чатах, в багатьох фулл збривака і буває що добривають декілька днів до виплати. Зажену ще 5 акаунтів і переключаюсь на $HOLO. Хто робить зараз акаунти чи вже висять зроблені. Зараз є пул 550% APR на USDT в винагороду CAMP, на суму 9$. Точніше був пів години тому, дивіться чи ще зараз актуальний. — Тепер питання, А ЯКОГО ХУЯ БАЙБІТ ЗНЯВ ВЕРЕФ? Або вони поняли шо нікому нахуй не здались без промок, або на ейфорії через памп мнт до 1.5$. Ше як варік, шо сам CAMP піджав, сказав "Пацики, ви шо їбануті? Шо ми будем робити з тими токенами? Вони по плану мають бути в ринку в руках хом'ячків. Нас аудиторія схаває, якшо заберем той % собі" Ну вже як є. Я воркаю далі. P.s АЛЬФА БІНАНС ПІДЕРАСИ, ТІЛЬКИ НО ЗАБИВ ХУЙ НА НИХ, ВОНИ ПО 200-400$ почали давати. Та навіть 220 поріг фкфс розбирають цілий день. ВИ ШО ЇБАНУТІ НАХУЙ?Канал| Чат | Discord | Лайф