Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK
Añadido 06 ene. 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Número de suscriptores: 2 298
Fotos: 1,240
Videos: 23
Enlaces: 1,440
Descripción:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Fuente

VlaDICK | Чому я перестав набивати дс ролі? Якщо чесно, то не перестав, а просто...

Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
785 Vistas/Alcance 2025-06-08 17:20 Mensaje №1382
Чому я перестав набивати дс ролі? Якщо чесно, то не перестав, а просто поки тримаю фокус на чомусь короткостроковому. До прикладу бінанс альфа чи ті самі промки байбіт. Також зараз літо і хочеться більше відпочивати, жити життя. По заробітку в тому є більша перевага в плані гарантованості, так як не треба чекати пів року і то хз скільки насиплять та чи насиплять взагалі. Фарм ролей в мене йде на другий план, але приорітет з поміж усього іншого - найбільший. Проекти дропи не перестали роздавати, а за ролі дроп логічно повинен бути один з найбільших, так як сибілів там мало або взагалі нема + це хороший розвиток проекту з сторони ком'юніті. Чи повпливало Reddio на те, що я забив на фарм? Ні в якому разі, так як таке очікувалось. L2 блокчейни за рольки рідко шось норм роздають. Якщо рівняти радіо з іншими л2 їхнього рівня, то вони вийшли ще досить добре. Рахуйте, мені за контрибютора, а точніше за один пост в тг, дали аж 200$. Чим погано? Погано тільки одне, те шо я його перешилив і переоцінив інші рольки. Хто ше фармить ролки - фарміть і не здавайтесь. Рано чи пізно ви зловите свій movement. — Ви хотіли б бачити пости про фарм рольок і проектів частіше?Канал| Чат | Discord | Лайф