Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK
Añadido 06 ene. 2025

VlaDICK

@VlaDICK_CY
Número de suscriptores: 2 298
Fotos: 1,240
Videos: 23
Enlaces: 1,440
Descripción:
Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапик в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ;) CEO - @Vladick_Taras
Fuente

VlaDICK | Super OG в Nerochain 😺Тільки що додали нову OG роль, яку можна купити ...

Logotipo de la comunidad de telegram - VlaDICK VlaDICK @VlaDICK_CY
574 Vistas/Alcance 2025-03-26 15:15 Mensaje №1211
Super OG в Nerochain 😺Тільки що додали нову OG роль, яку можна купити за 4000 балів в engage квестах дс. В пості написали, що звичайна OG за великий внесок в проект і ми отримаємо відповідну винагороду (дропчик точно за OG буде). А ось за Super OG буде максимальний дропчик. Для новачків пояснюю шо таке engage квести: 1. Заходите в Discord Nero 2. Заходите в гілку engage-n-zealy 3. Заходите на сайт engage і підключаєте діскорд 4. Заходите там само в профіль і підключаєте акаунт твіттера 5. Далі вертаємось до engage-n-zealy і виконуємо завдання лайк, RT, комент 6. Підтверджуємо виконане завдання натиснувши на блокнотикЗараз немає доступних завдань, але ви моніторте. Як тільки появиться, одразу виконуйте, бо живе воно не довго. Перевірити скільки в вас пойнтів можете в гілці check rank написавши /leaderboard.Якщо ви отримали вже OG, то щоб зберегти статус, вам потрібно робити деякі дії. 1. Писати в чаті хоча б раз в тиждень. 2. Додайте | NERO в свій нік твіттера 3. Вкажіть @Nerochain_io у біо Twitter4. Реагуйте на кожен твіт неро (просто енгаге робити по суті) 5. Писати хоча б один пост в тиждень з згадкою @Nerochain_io (може бути щось типу ЧЕКАЮ З НЕТЕРПІННЯМ @Nerochain_io)Такі процедури зрозумілі з боку команди, адже роздавати халявщикам дроп також не кайф. Мусять якось використати людей для своєї користі. OG зараз має дуже мало людей, а блокчейн не шилеться на просторах ТГ і твіттера. Якщо ще й до того багато сібілів-дебілів-індусів збриють, то дропчик взагалі з кайфом вийде. Поки мені подобається що вони роблять. Всім профіту!Канал| Чат | Discod | Лайф