Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мистецька спільнота VivArt
Añadido 06 dic. 2025

Мистецька спільнота VivArt

@VivArtUA
Número de suscriptores: 489
Fotos: 693
Videos: 59
Enlaces: 229
Descripción:
#VivArt – Всеукраїнська мистецька спільнота творчих і крилатих Якщо ти шукаєш однодумців, прагнеш прокачувати свою літературну творчість і розвиватися як письменник, долучайся до нас. Будемо разом створювати свіжу українську літературу!
Fuente

Мистецька спільнота VivArt | 14.05.2026 року о 12:30 в Дніпропетровській обласній бібліотеці для ді...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мистецька спільнота VivArt Мистецька спільнота VivArt @VivArtUA
405 Vistas/Alcance 2026-05-12 18:37 Mensaje №1323
14.05.2026 року о 12:30 в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей (вул. Єфремова, 9) відбудеться презентація книги для дітей молодшого віку "Курчатко,  схоже на кульбабку". Авторка казки Людмила Шамрай. Хочу розповісти історію "народження" казочки про Курчатко. Вона написана ще в 2012 році, коли наше небо було мирним. Тоді ж моя подруга створила для неї ілюстрації.Вперше казка побачила світ у збірці молодих авторів конкурсу "Молода муза- 2012" разом з іншими моїми  "сонячними пригодами". Улітку 2020 року я з Дніпра переїхала до маленького села Запорізької області. Точніше повернулася додому.Наприкінці 2021 року я подарувала рідній школі книжки з моїми творами. А 26 лютого 2022 року наше село, як і частина Запорізької області, було окуповане.  Ворог знищив усе українське, і мої книги теж. Але мені вдалося відсканувати малюнки до казки про Курчатко. Флешку я ховала на собі, ноутбук був захований серед речей в дорожній сумці. Я переживала, щоб окупанти на блокпостах не рилися в моїх речах.  Мені пощастило вибратися.Згодом я зрозуміла,  що хочу мати власні книжечки. І недаремно ж я врятувала сонячні ілюстрації про Курчатка. Так була опублікована книжечка про Курчатко, схожого на кульбабку. Як пам'ять про те, що колись у нас було мирне життя під мирним небом.