Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Вітренко
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Número de suscriptores: 343
Fotos: 1,680
Videos: 283
Enlaces: 146
Descripción:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Fuente

Андрій Вітренко | Сьогодні мер Віталій Кличко дав доручення готувати розрахунки для пере...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
188 Vistas/Alcance 2026-04-07 18:36 Mensaje №1855
Сьогодні мер Віталій Кличко дав доручення готувати розрахунки для перегляду тарифів у транспорті. Простіше кажучи - запустив процес підвищення вартості проїзду. Хочу нагадати одну важливу річ. У 2025 році цей самий мер публічно обіцяв: тарифи не зростуть до кінця війни. Це була чітка політична та моральна обіцянка киянам, які під постійними тривогами тримають столицю на плаву. Тепер нам знову кажуть про «економічну обґрунтованість», пальне та світло. Але по факту: управлінські провали та корупційні дірки хочуть залатати грошима киян. Про яку «економіку» ми говоримо, коли транспортну сферу Києва роками знищували: - Всі ми бачили маєтки в Козині та елітні авто на $1,5 млн у керівництва Метрополітену. - Схеми на паркуванні очільників «Київтранспарксервісу», яких підозрюють у збитках на понад 23 млн гривень. Це гроші, які мали йти в бюджет, а не в кишені «своїх» людей. Так, транспорт дотаційний. Але посилання на кризи — це спроба виправдати слабке планування та хаос в управлінні. Справжня стратегія — це не «залізти в кишеню» до того, хто їде в лікарню чи на роботу, а навести лад у закупівлях та побороти корупцію. Тому я вимагаю від мера Кличка та КМДА: - Пояснити відмову від обіцянки 2025 року не чіпати тарифи до завершення воєнного стану. - Оприлюднити реальний аудит, покажіть не лише витрати на пальне, а й куди зникають мільйони на парковках та в метрополітені. - Відкриті обговорення, кияни мають право знати, за що вони платять і чому обіцянки мера мають такий короткий термін придатності. Пріоритетом має бути прозорість і підтримка людей, а не фінансування управлінської безпорадності київської міської влади.