Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Вітренко
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Вітренко

@Vitrenko_AO
Número de suscriptores: 343
Fotos: 1,680
Videos: 283
Enlaces: 146
Descripción:
Заступник Міністра освіти і науки України, Доктор економічних наук. Депутат Київської міської ради IX скликання; Голова ПК з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Facebook: https://www.facebook.com/andrey.vitrenko.7 Пишіть свої питання та
Fuente

Андрій Вітренко | Сьогодні Київрада збільшила статутний капітал «Київтеплоенерго» на 2,7...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Вітренко Андрій Вітренко @Vitrenko_AO
128 Vistas/Alcance 2026-03-26 20:04 Mensaje №1836
Сьогодні Київрада збільшила статутний капітал «Київтеплоенерго» на 2,7 млрд грн.Червона більшість у Київраді зробила це без відповідей на базові фінансові запитання, без звітів і без належного контролю.Нагадаю, що Бюджетна комісія доручила підприємству надати звіти за попередні два роки щодо використання вже виділеного статутного капіталу та інформацію про стан створення наглядової ради. На Погоджувальній раді ми домовилися: спочатку — звітність і конкретика, а потім голосування за нові мільярди.Але жодних звітів депутати так і не отримали. Більше того, на засіданні Київради не було представників «Київтеплоенерго», які мали пояснити логіку витрат і відповісти на запитання депутатів та громади.І це при тому, що на рахунках підприємства сьогодні — 11 мільярдів гривень.Окреме питання — когенерація, якою київська міська влада постійно хвалиться. На цей напрямок вже витратили 2 мільярди гривень. Минуло 2 роки з початку реалізації проєкту, хоча ще у червні 2024 року обіцяли завершити його за 1 рік. По факту із 7 установок повноцінно працює лише частина. Проєкт досі не завершено.Тому головне питання не в тому, чи потрібна Києву енергостійкість. Безумовно, потрібна. Питання в іншому: чому столиця знову дає мільярди без повного звіту за вже витрачені кошти, без чіткого графіка робіт і без відповідальності за зірвані строки?Без публічної звітності, без наглядової ради, без жорсткого контролю такі рішення — це не про стійкість столиці. Це про безконтрольне вливання мільярдів у систему, яка роками не може дати чітких відповідей.