Fuente
Шабунін | Дуже погана ідея ходити без охорони, ефективно закуповуючи на сотні мі...
12 100 Vistas/Alcance
2024-08-10 09:27
Mensaje №1541
Дуже погана ідея ходити без охорони, ефективно закуповуючи на сотні мільярдів зброю, якою ЗСУ щодня знищує ворога. Це помилка, бо грохнути можуть не лише ru3ki, а й чорні збройні “посердники” та їх партнери корумпанти. Останні, до речі, зараз дуже активізувализался. Більше про це напишу наступного тижня. А поки обовʼязково перечитайте інтервʼю Марини Безрукової (керівниці Агенції оборонних закупівель), яка, на мою думку, за останні 7 місяців зробила неможливе. Буквально кілька тізерів 👇🏻“Людей, які крадуть у військових, не має існувати”“Фактично переді мною стояло неможливе завдання: і очиститись від корупції, і всіх звільнити й узяти нових, і паралельно жодним чином не зупинити постачання, законтрактувати товар на 200+ мільярдів і забезпечити армію всім, чим я можу.”“Внутрішній ринок, то тепер це виключно прямі контракти, виключно виробники. На зовнішньому ринку частки прямих угод зросли з 20% до 60%.” “Зараз є близько 20 прямих угод із великими (світовими, ред.) компаніями. Вони монстри. Усі на слуху. Але не буду афішувати. Є прямі контракти з болгарськими компаніями. Хоча мені казали, що це неможливо. Бо болгари завжди працювали через посередників. Як виявилося, усе можливо.”“Погрози були, це все неприємно. Але я не боюся.”“Коли в мене надходить пропозиція від заводу — щойно вона потрапляє в систему, відразу до заводу стукають посередники: “Не контрактуйтесь, ми купимо дорожче”. “Поки Безрукова буде з вами контрактуватись, ми у вас уже все викупимо”. І приносять живу передплату. Валізу грошей приносять. А потім потримають на складі, поки нам буде дуже треба, і продадуть дорожче.”“Окрім того, я дуже чекаю, коли затвердять незалежну Наглядову раду Агенції. Для мене це важливо, тому що це хороший захист від тиску.”“Знаю, що у вас нещодавно був день народження. Якщо не секрет, яке загадали бажання? - У нас усіх одне бажання. Йо*нути цих під*рів та й усе.”