Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Василь Мулік. Вірші.
Añadido 06 dic. 2025

Василь Мулік. Вірші.

@VasylMulikVirshi
Número de suscriptores: 555
Fotos: 14
Videos: 12
Enlaces: 66
Descripción:
Вітаю, друзі! Тут я публікуватиму свої поезії та інформацію щодо книжок та заходів за моєї участі. Приєднуйтесь.
Fuente

Василь Мулік. Вірші. | І поки вона не прокинулася - щоб мовчки дивитися у вікно - Що за ним -...

Logotipo de la comunidad de telegram - Василь Мулік. Вірші. Василь Мулік. Вірші. @VasylMulikVirshi
594 Vistas/Alcance 2026-04-04 06:12 Mensaje №140
І поки вона не прокинулася - щоб мовчки дивитися у вікно - Що за ним - знову жовтень, чи знову дощ, чи знову плавиться сталь -В ім'я її тихого дихання - ти готовий лінкором іти на дно,Ти ладен спалити усі рукописи, всі мости і усі міста.Ти готовий стріляти - у тих малих нерозумних птахів,Що своїм щебетанням перервуть ці миті солодкого сну.За блакитну жилку на скроні, за присмак нічних гріхів -Ти здатен взірвати стару планету чи розпочати нову війну.Ти мовчиш. І благаєш подумки: Боже, хай вона спить,Хай - ще трошки хоча б - не відкриє цих вбивчих очей -Ще хвилину... Секунду ще... Ще б одну тільки мить -Хай цей спокійний подих її - обпікає твоє плече.Час - зі швидкістю потяга, з байдужістю гробаря -Як лускатий отруйний гад - у навічно-минуле повзе.І вона врешті прокинеться. І ти згадаєш її справжнє ім'я.І цього разу - ви навряд чи обійдетеся без сцен.І вона врешті скаже - спокійна, мов стародавній бог -Що їй вже, напевно, час... і було б непогано піти...Місто ранкове - сіре, мов камінь, і тихе, неначе морг.І вона розчиниться в ньому. На хвилину. На день. Назавжди.Але поки що - ти, наче лютий та відданий Цербер,Від всього, що існує стережеш її вранішній сон.Ти - завмерлий іржавим мечем, напружений спаленим нервом -Закриваєш її від буття, що звивається за вікном.І нехай поза ним - ростуть ешафоти і діти,А інверсії білими лезами краять ранкову блакить,Хай падає сніг та дрони, хай згасають метеорити -Хай би що не було - та нехай вона поки ще спить.#мулікпише