Fuente
Квас переможе комбучу ✙ | Найбільше в антикорупціонерах мене дратує, що вони не хочуть бачити ро...
1 900 Vistas/Alcance
2025-02-04 10:06
Mensaje №11333
Найбільше в антикорупціонерах мене дратує, що вони не хочуть бачити росту цінностей в суспільстві. Тієї основної підвалини, яка змінює ставлення до всього в інституціях, тих ж судах чи поліції.Люди на службі дуже змінюються. і останні 10 років дуже змінились. І процес іде. В кращу сторону. Я спілкуюся і з поліцейськими, які на службі більше 10 років. і з адвокатами і багатьма іншими. Саме розвиток суспільства, його модернізація і європеїзація і є основною боротьби проти корупції. Тобто, ножем мала стати діяльність, яка б зменшувала корупційну ренту патронів і олігархів. І це сталось в Нафтогазі, Укрзалізниці, закупівлях і інш. Але ліки, та основа, яка загоює рану - це еволюція суспільства.Антикори ж кажуть: є все суспільство бідненьке, є ми і є влада. Якщо не буде нас, то влада стане така як раніше, як при ригах. Ми ось зараз за суспільство будемо рвати.Це марксистська позиція протиборства. Зіштохування класів.По суті це робить антикорупціонерів комсомольцями, які вирішили замінити себе замість розвитку і росту суспільства.Це дуже дратує і харить це місіанство і відверта шкода на інфантильно-патерналістичних рейках. Дай їм повну владу, це буде неокомунізмБо реальність - інша. Ми є влада, а влада і є суспльство. Якщо не брати крайніх випадків, які треба розслідувати і притягати до відповідальності. Саме стан суспільства, його бажання організації і бажання досягти кращих цілей і робить владу кращою. А не активісти антикори на білих конях. Які тут за нас всіх боряться.