Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UHUG-Ukrainians Helping Ukrainians Galway 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

UHUG-Ukrainians Helping Ukrainians Galway 🇺🇦

@UkrainiansGalway
Número de suscriptores: 1 489
Fotos: 2,080
Videos: 170
Enlaces: 763
Descripción:
Це інформаційний канал для інформування всіх українців, що зараз мешкають у місті та каунті Galway
Fuente

UHUG-Ukrainians Helping Ukrainians Galway 🇺🇦 | В четвер, 3 жовтня відбулась зустріч представників українських громад ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Українці in Galway info🇺🇦 UHUG-Ukrainians Helping Ukrainians Galway 🇺🇦 @UkrainiansGalway
1 600 Vistas/Alcance 2024-10-06 08:53 Mensaje №1335
В четвер, 3 жовтня відбулась зустріч представників українських громад в Ірландії з народними депутатами України, які прибули до Дубліна в складі делегації на засідання ОБСЄ.Звітуємо вам, що там було🤗Отже, за словами депутатів, вони в курсі всіх наших потреб і питань, дякуючи Послу Ларисі Герасько.Підняті питання:🤓Освіта для дітей - треба розробити методологію щоб навчати дітей за скороченою, але ефективною програмою, оскільки це друга освіта після місцевих шкіл. Інтеграція важлива!😇Релігія - громада просила забезпечити відвідування Ірландії Православного Священника хоча б на свята. З цим складність через Томас. Хоча обіцяють вирішити.☺️Мова - прохання від депутатів, все ж таки практикуватись українській мові, не розвивати на цьому дискусій, але завжди питати себе «Яку країну я тут представляю?»😎Соц мережі - дуже фільтрувати новини з соц мереж, ведеться активна інформаційна війна.🥸Важливе питання прозвучало - чи працююсь з громадою в Україні на держ рівні щодо ворожнечі до людей які виїхали за кордон, відповіді однозначної не було, але запевняли що ми найкращі амбасадори, які можуть бути за кордоном і представляти інтереси України…🤓Питання від команди UHUG - Пришліть нам машину ДП-Документ!!!! Тут з цим криза!Пообіцяли розглянути це питання чим найшвидше, оскільки ці авто є в запасі (але якщо чесно, від нас, це дуже дорого і ми не гарантуємо, що це реалізується оскільки пообіцяти простіше…)Ще багато про що говорили, про все і не можна писати😉але висновок один, ситуація в Україні дуже важка, хоча НЕ БЕЗНАДІЙНА!!!Говорити що Україна воює з обірвануями - це неповага до України! ЗСУ дає відсіч дуже потужному ворогу і робить це достойно💪В найближчі два роки вирішення не буде, тому не втомлюємось допомагати ЗСУ🙏🇺🇦💪Слава Україні🇺🇦