Fuente
ꑭ Київська громада українських рідновірів ᛟᛉ | О ТВАРИНАХ І ЛЮДЯХВ природі все гармонійно, кожна ланка природного лан...
211 Vistas/Alcance
2025-11-28 00:30
Mensaje №6641
О ТВАРИНАХ І ЛЮДЯХВ природі все гармонійно, кожна ланка природного ланцюга знаходиться на своєму місті. Особисто я, більше люблю тварин, ніж людей. Вони більш щирі, вони не вміють брехати, вони не підлаштовуються під вигадані норми моралі, вони живуть своїми інстинктами, що закладені в них природою. В решті решт вони справжні, чого не можна сказати про багатьох людей.В природі все підпорядковано. Тварини, на відміну від людей, знаходять собі пару тільки свого виду, вовки не спарюються із зайцями, а леви із зебрами, бо це йде в розріз із законами природи. Кожна тварина, намагається знайти собі пару для розмноження, і створення свого сімейства, цей інстинкт закладено в них природою. В них немає збочень, бо вони щирі і все що протиприродне, їм не притаманне.Тварини ніколи не вбивають за для задоволення, тільки для харчування і те, хижаки обирають тільки старих та немічних тварин для вполювання, таким чином, позбавляючи стадо непотрібної обузи.Тварини захищають своїх дітей від небезпеки, майже всілякою ціною, тобто ім притаманна самопожертва.Ніцше писав що "Людина, це канат між твариною і над людиною" зважаючи на приведені вище факти, здається що багатьом людям було б непогано повернутися назад і повчитися жити у тварин.