Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ꑭ Київська громада українських рідновірів ᛟᛉ
Añadido 14 jul. 2024

ꑭ Київська громада українських рідновірів ᛟᛉ

@UkrainianNativeFaith
Número de suscriptores: 932
Fotos: 4,140
Videos: 516
Enlaces: 1,910
Descripción:
про Рідну Віру (язичництво), український націоналізм, ПРАВий світогляд, за Білу Расу https://t.me/+U1IQiLcWzttDeH24 гутірка українських рідновірів
Fuente

ꑭ Київська громада українських рідновірів ᛟᛉ | ​​«КОЛО МАРЕНОНЬКИ...»Коло МаренонькиХодили дівоньки.Стороною дощик ід...

​​«КОЛО МАРЕНОНЬКИ...»Коло МаренонькиХодили дівоньки.Стороною дощик іде.Стороною та й на моюРуженьку червону.Ой на морі хвиля,При долині роса.Стороною дощик іде,Стороною та й на мійБарвіночок зелений.Сьогодні Купала,Сьогодні Купала.Рано-вранці сонце зійшло,Рано-вранці та й на моюРуженьку червону.Ой на морі хвиля,При долині роса.Стороною дощик іде,Стороною та й на мійБарвіночок зелений.«ЗАПЛЕТУ ВІНОЧОК...»Заплету віночок,Заплету шовковийНа щастя, на долю,На чорнії брови.Та й пущу віночокНа биструю воду,На щастя, на долю,На милого вроду.— Ой пливи, віночку,Тихо за водою,На щастя, на долю,Милому за мною.Ой поплив, віночок,Тихо за водою,Серденько дівочеЗабрав із собою— Ой пливи, віночку,Та по синій хвиліДо тієї хати,Де живе мій милий.«А НАШІ ХЛОПЦІ...»А наші хлопці — недбайлиці —Не вирубали Купайлиці.Ой на городі — покіс, покіс,Узяв Чорт хлопців та в ліс поніс.Ой носив, носив, не виносив —Взяв на гілляці та й вивісив.Ой нехай висять, нехай знаютьНехай Купайла вирубають.Ой нехай висять, нехай знаютьНехай Купайла не займають.— Ой ти, Богданку, впотів, впотів.Чого ти в погреб летів, летів?— А я у погреб летів, летів,Бо я сметани хотів, хотів.Не так сметани-колотухи,Як тої дівки-щебетухи.