Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - حل تكاليف ومشاريع التخرج
Añadido 18 ene. 2022

حل تكاليف ومشاريع التخرج

@U_info
Número de suscriptores: 49
Fotos: 2,750
Videos: 1,190
Enlaces: 420
Descripción:
You can view and join @U_info right away.

👥 Número de suscriptores

49
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: +17

Historial de cambios de nombre

حل تكاليف ومشاريع التخرج 2023-12-05
Україна Інфо🇺🇦 Новини | Війна , новости Украини 2023-02-02

Historial de cambios de tipo de cuenta

Публічний канал 2026-06-19
Публічна группа 2026-06-16
Публічний канал 2026-06-15
Публічна группа 2026-06-13
Публічний канал 2026-06-09
Публічна группа 2026-06-05
Публічний канал 2026-06-04
Публічна группа 2026-05-31
Публічний канал 2026-05-30
Публічна группа 2026-05-28
Публічний канал 2026-05-27
Публічна группа 2026-05-25
Публічний канал 2026-05-24
Публічна группа 2026-05-23
Публічний канал 2026-05-22
Публічна группа 2026-05-21
Публічний канал 2026-05-18
Публічна группа 2026-05-16
Публічний канал 2026-05-15
Публічна группа 2026-05-13
Публічний канал 2026-05-12
Публічна группа 2026-05-11
Публічний канал 2026-05-09
Публічна группа 2026-05-06
Публічний канал 2026-05-01
Публічна группа 2026-04-29
Публічний канал 2026-04-27
Публічна группа 2026-04-26
Публічний канал 2026-04-25
Публічна группа 2026-04-22

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Найбільш жорстокі бойові дії протягом усього тижня зосереджені на Донбасі – це Бахмут і Соледар. Тримаємо наші позиції. На цих і деяких інших напрямках на Донеччині російська армія витратила вже стільки життів своїх людей і стільки боєприпасів, скільки, мабуть, не витрачала у двох Чеченських війнах, разом узятих. Але реальний рівень втрат Росії приховується від російського ж суспільства. І ця абсолютно божевільна впертість господарів теперішньої Росії – найкращий показник того, що так само брехливе й усе, що вони розповідають деяким іноземним лідерам про свою нібито готовність до переговорів. Коли хтось думає про переговори, він не шукає, як обманути всіх навколо, щоб послати ще десятки чи сотні тисяч людей у мʼясорубку – як мобілізованих чи якихось там найманців.Ми якраз готові до миру – до чесного й справедливого миру, формулу якого ми неодноразово озвучували. Нашу позицію світ знає: це повага до Статуту ООН, повага до нашої територіальної цілісності, повага до наших людей і належна відповідальність за терор – покарання для всіх, хто винен, і повне відшкодування Росією завданих нам збитків.Україна буде вільною. І весь наш кордон буде відновлений. Як на землі, так і на морі. Як на сході, так і на півдні.Слава Україні!
Сьогодні продовжив нашу дипломатичну активність для того, щоб світ потужно відреагував на чергову російську ескалацію. Говорив із Президентом Франції Еммануелем Макроном. Подякував за вже надану підтримку та поінформував про наші потреби, передусім в обороні. Повітряний щит для України має бути – сьогодні це чітко прозвучало. Домовилися провести дві дуже важливі події. Першу – в грудні у Франції: предметно розглянути всі виклики зими, від енергетики до фінансів, від зброї до захисту неба. А другу подію – щоб зібрати бізнес Франції та допомагати Україні.Також сьогодні відбувся візит у Київ єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Обговорили ініціативу створення такого формату, як військовий «Рамштайн», що зможе працювати заради нашої спільної безпеки, але саме в енергетичній площині. Кошти, технічна підтримка, трансформатори, генератори, енергоносії – це те, що життєво необхідне нашому захисту.Ми зробимо все, щоб дати людям електрику й тепло цієї зими.Слава кожному і кожній, хто працює, наближаючи нашу перемогу!
«У цей час іще тривають відновлювальні роботи в тих регіонах, де сьогодні були влучання російських ракет.Робимо все можливе, щоб відновити енерго- і водопостачання. І відновимо.Немає в російських терористів таких ракет, які могли б влучити в українське бажання жити. Жити цивілізовано і дбати одне про одного.А якщо хтось там, у Кремлі, наслухався своїх божевільних пропагандистів і вирішив, що темрява в Україні допоможе тиснути на українців, то хай потім не дивується вже своїм втратам, коли побачить, як українці ведуть «переговори» в темряві.Сьогодні дуже добре спрацювали наші Повітряні сили та всі, хто задіяний у захисті неба. Більшість обʼєктів, які терористи визначили собі за мішені, вдалося врятувати. Тільки за цей ранок терористи застосували для масованого удару 55 крилатих ракет. Із них 45 збито. Я дякую за цей результат усім командуванням Повітряних сил («Південь», «Північ», «Схід» та «Захід») і всім підрозділам Сил оборони, які задіяні для захисту нашого неба».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 250-го дня війни.
Сьогодні з Росії прозвучала доволі передбачувана заява про те, що вони остаточно зривають експортну зернову ініціативу. Але насправді це не сьогоднішнє їхнє рішення. Росія почала свідомо загострювати продовольчу кризу ще у вересні – тоді, коли заблокувала рух суден із нашим продовольством. Від вересня і по сьогодні у зерновому коридорі накопичилося вже 176 суден, які не можуть пройти за своїм маршрутом. Це продовольство для понад семи мільйонів споживачів. Деякі зерновози очікують вже понад три тижні. Алжир, Єгипет, Ємен, Бангладеш, В’єтнам – ці та інші країни можуть постраждати від чергового загострення продовольчої кризи, яке Росія свідомо провокує. Чому це якась купка осіб десь у Кремлі може вирішувати, чи буде їжа на столах у людей в Єгипті або в Бангладеш? Зараз потрібна жорстка міжнародна реакція як на рівні ООН, так і на інших рівнях, зокрема й на рівні «Великої двадцятки». Україна була і може бути й надалі одним із гарантів глобальної продовольчої безпеки. Російські терор і шантаж мають програти. Людство має перемогти. І я дякую всім, хто допомагає нам наближати цей час! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
ЗСУ й далі послідовно, дуже ретельно й акуратно знищують склади, бази, переправи та штаби окупантів. Російська армія прийшла на територію України, не чекаючи спротиву. А втече звідси, не маючи жодної іншої надії на порятунок. І я хочу ще раз подякувати всім нашим захисникам і захисницям, нашій розвідці, Службі безпеки України, які роблять усе, щоб окупантам щодня ставало дедалі складніше перебувати в Україні. Також вдячний всім нашим людям на тимчасово окупованій території, які допомагають українській армії знищувати об’єкти загарбників. Особливо хочу подякувати бійцям однієї з наших реактивних артилерійських бригад, які своїм влучним вогнем знищили саме той російський склад, з якого окупанти брали ракети С-300 для бомбардування Харкова. Хороша річ MLRS. Дякую, наші герої! І обов’язково буде окупантам відповідь і за сьогоднішній ракетний удар по Кривому, і за постійні обстріли Зеленодольська, обстріли Нікополя, Чернігівської та Сумської областей, Харківщини, міст Донбасу та всієї нашої території.
Сьогодні місія МАГАТЕ прибула на Запорізьку АЕС. Добре, що це відбулося, сам факт, попри всі провокації російських військових і цинічні обстріли Енергодара й території станції. Україна зробила все для того, щоб ця місія відбулася. Але погано, що окупанти намагаються перетворити цю місію МАГАТЕ – справді необхідну – на безплідну екскурсію по станції. Вірю, що цього вдасться не допустити.Коли ми бачилися з паном Гроссі та членами місії в Києві, ми домовилися про те, що місію обов’язково супроводжуватимуть журналісти з українських і міжнародних ЗМІ. Незалежні журналісти. Щоб світ бачив правду. Бачив, що насправді відбувається. На жаль, цього не зроблено. Хоча обіцяно. На жаль, окупанти не пустили журналістів, але організували масовку своїх пропагандистів. На жаль, представники МАГАТЕ не захистили представників незалежних ЗМІ.Сподіваємося, що місія все ж зробить об’єктивні висновки з обставин на станції. І головне, що має відбутися, – це демілітаризація території станції. Саме це є метою українських і міжнародних зусиль. І погано, що ми поки не почули відповідних закликів від МАГАТЕ. Хоча й говорили про це з паном Гроссі на нашій зустрічі в Києві. Це був ключовий – ключовий! – безпековий пункт наших домовленостей: демілітаризація і повний контроль з боку наших атомників.Коли нарешті з території Запорізької АЕС вийдуть російські військові, коли вони заберуть свою зброю й боєприпаси, коли вони припинять обстріли Енергодара та сусідніх районів і свої провокації, Запорізька станція зможе повернутися до цілком безпечної роботи, яка під контролем України була завжди.
Збройні Сили нашої держави, наші спецслужби, розвідка роблять усе можливе й неможливе, щоб кожен російський військовий обовʼязково відчув українську відповідь на цей страшний терор, який Росія принесла на нашу землю.По всій тимчасово окупованій території України, від Криму до Харківщини, у російської армії немає й не буде жодної безпечної бази, жодного тихого місця.Наші захисники знищуватимуть усі склади й штаби окупантів, їхню техніку, хоч би де вони розміщувалися. Під Севастополем – значить, під Севастополем. Під Луганськом – значить, під Луганськом. Це українська земля, і окупанти можуть зробити тільки дві речі: втекти або здатися в полон. Інших опцій ми їм не залишаємо.Також сьогодні хочу ще раз звернути увагу всіх наших людей у Криму: будь ласка, тримайтеся якомога далі від російських військових обʼєктів, не перебувайте поблизу російських баз і військових аеродромів і повідомляйте спеціальним службам України всю відому вам інформацію про окупантів, щоб звільнення Криму відбулося швидше.
«Сьогодні вперше в історії зупинилася Запорізька атомна станція. Спрацював аварійний захист енергоблоків – після того, як внаслідок російського обстрілу була пошкоджена остання робоча лінія віддачі потужності станції в енергосистему України.Одразу спрацювали дизель-генератори, щоб дати енергію самій станції, підтримати її після зупинки. Світ повинен розуміти, яка це загроза: якби дизель-генератори не ввімкнулися, якби після блекауту не спрацювали автоматика і наш персонал станції, то ми вже зараз були б змушені долати наслідки радіаційної аварії. Росія поставила Україну та всіх європейців за крок від радіаційної катастрофи.Ми робимо все, щоб не допустити аварійного сценарію. Але це залежить не тільки від нашої держави.Потрібен такий міжнародний тиск, який змусить окупантів негайно вийти з території Запорізької АЕС. МАГАТЕ та інші міжнародні організації повинні діяти значно швидше, ніж зараз. Кожна хвилина перебування російських військових на атомній станції – це ризик глобальної радіаційної катастрофи».Звернення Президента Володимира Зеленського наприкінці 183-го дня війни.