Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - US Politics
Añadido 14 jul. 2024

US Politics

@USAPol2022
Número de suscriptores: 2 443
Fotos: 295
Videos: 8
Enlaces: 686
Descripción:
Пишу про політику США. Поточні політичні події, трохи історії, загальні тенденції. Посилання на цікаві матеріали в західних ЗМІ і мої коментарі та міркування. Коротко і суб’єктивно.
Fuente

US Politics | Woodstock'69 vs Woodstock'99: Два поколінняТема побічно стосується пол...

Logotipo de la comunidad de telegram - US Politics US Politics @USAPol2022
1 900 Vistas/Alcance 2024-07-18 13:09 Mensaje №887
Woodstock'69 vs Woodstock'99: Два поколінняТема побічно стосується політики, але в контексті кандидатури Венса спала мені на думку.Ми багато говоримо про покоління бебі-бумерів, що взяли в полон американську політику. І от Трамп своїм вибором на користь Венса зробив те, що обіцяв зробити Байден - passed the torch - передав естафету наступному поколінню.Але що це за покоління? Чим воно відрізняється від покоління бумерів? Власне хорошою ілюстрацією тут є фестиваль Вудсток, що в 1969 став символом покоління. Символом нових ідей: хіпі, діти квітів, вільна від заборон і забобонів любов, наркотики, мир. Покоління, що народилось після Другої Світової, чиї батьки пережили Велику депресію і побороли нацизм. Ці діти, досягши повноліття, не захотіли почивати на лаврах своїх героїчних батьків. Вони росли в достатку і спрямовували свою увагу на речі, як їм здавалось, важливіші за матеріальні блага. Юнацький протест, помножений на ідеалізм, підсилений наркотиками і протизаплідними пігулками сформував світоглядні рамки цього покоління, яке і збудувало політичний порядок, політичну культуру, яку Америка має сьогодні.За 30 років — як раз відстань в одне покоління — добрі люди вирішили пригадати фестиваль своєї молодості і поділитись цим досвідом з новим поколінням. В 99 році фестиваль вирішили провести на півночі штату Нью Йорк. Про це є чудовий документальний фільм у Нетфлікс.Мир, вільна любов, наркотики і рок-н-ролл були інгредієнтами коктейлю 69. В 99 це вже було місиво з жадоби, агресії, сексуального насильства і антисанітарії. Власне одне — похідне від другого.Організатори перестарались з бажанням заробити — ціни поставили шалені, свою воду і продукти приносити заборонили, а сам фестиваль організували на закритій території колишньої авіаційної бази. Забетоеована територія в спеку 30+ градусів. Все це звісно мало компенсуватись крутим лайн-апом, але і тут організатори прогадали.Покоління 99 слухало не мелодії Джиммі Гендрікса під косячок, а агресивні гурти типу Korn, Rage Against the Machine, Limp Bizkit. Зрештою 3 дні фестивалю закінчились масовими погромами, пожежами і зґвалтуваннями. Досвід нового покоління.Ці юнаки та дівчата не були бенефіціарами американської мрії, як їхні батьки, що спрямували погляди своїх сердець хай і на ниці, але ідеалістичні речі. Вони були свідками несправджених надій, поляризації суспільства, економічної нерівності і жорстких капіталістичних реалій. Пройде рік-два і ці вчорашні школярі стануть свідками трагедії 9/11, шоку і люті. Під впливом тих подій поїдуть заробляти свій ПТС в Афганістан і Ірак. Побачать як на зорі їхнього дорослого життя фінансові махінації зламають їм всю їхню фінансову незалежність.Покоління 69 стояло на плечах своїх батьків і було готове вирішувати нові — свої — проблеми. Покоління 99 спостерігало як система їх обдурює, ламає і вбиває.Незалежно від того чи мали ті чи інші обʼєктивний погляд на дійсність, ці відчуття сформулювали їхня світосприйняття. І Венс мені здається хорошою ілюстрацією покоління Вудстоку 1999. Сердитий на весь світ за свій не простий, але такий типовий життєвий досвід.