Fuente
US Politics | Думаю от з ким можна порівняти Венса з-поміж інших віце-президентів. І...
2 700 Vistas/Alcance
2025-03-12 16:26
Mensaje №1246
Думаю от з ким можна порівняти Венса з-поміж інших віце-президентів. І ніхто не спадає на думку.Історично ВП — це містер ніхто. Навіть на засідання кабінету не кликали. Сиди чекай поки президент помре і час від часу заходь в Сенат.Були винятки. І останнім часом чимало.Чейні приймав багато важливих рішень в адміністрації Буша. Але він був скоріше сірим кардиналом. Не найпублічніша персона. Але дуже впливова.Байден грав вагому роль у Обами. Був досвідченою противагою молодості Обами.Буш-старший був важливою людиною. Серйозна противага несерйозності Рейгана.А от у Буша-старшого віце-президентом був молодий Ден Квейл. Мав продемонструвати спадковість поколінь, бути молодою кровʼю досвідченої адміністрації. Але запамʼятався тільки тим, що він «не Кенеді» і тим що не знав як пишеться слово «картопля».Венс — це щось унікальне. Він знайшов свою нішу поруч з немолодим Трампом. Він бере на себе ініціативу, публічно коментує президентські справи і Трампу це довподоби. Трамп дає йому простір. Це дійсно схоже на операцію «наступник».Венс у Трампа — це те чим Камала мала бути у Байдена. Але Камала дійсно виявилась просто DEI hire. Це все, звісно, ніяк не применшує того факту, що Венс неймовірно огидна особа.