Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МОНограм
Añadido 14 jul. 2024

МОНограм

@UAmonogram
Número de suscriptores: 17 675
Fotos: 7,620
Videos: 496
Enlaces: 5,920
Descripción:
Офіційний канал Міністерства освіти і науки України
Fuente

МОНограм | Ноосфера» вирушила в четвертий антарктичний сезон!Ввечері 12 грудня ук...

Logotipo de la comunidad de telegram - МОНограм МОНограм @UAmonogram
3 500 Vistas/Alcance 2024-12-13 08:40 Mensaje №10643
🚢 «Ноосфера» вирушила в четвертий антарктичний сезон!Ввечері 12 грудня український науково-дослідницький криголам «Ноосфера» відправився з Кейптауна (ПАР) в Антарктику. У четвертому сезоні «Ноосфера» буде найбільш активно співпрацювати з антарктичними програмами інших країн:🇵🇱 Польща: допоможе з ротацією полярників і доставленням вантажів на станцію «Арцтовський»🇺🇸 США: проведе морські дослідження для станції «Палмер» у Південному океані🇪🇸 Іспанія: доставить вантажі й забезпечить дослідження для станції «Габріель де Кастилья»🇨🇿 Чехія: виконає спільні наукові роботи з чеською експедицією🇪🇺 ЄС: реалізує дослідження в межах програми «Горизонт Європа» — від океанографії до вивчення морських бактерійУсі міжнародні дослідження та проєкти фінансуються закордонними партнерами.🏗️ Також судно доставить технічних фахівців на станцію «Академік Вернадський», щоб провести невідкладні ремонтні роботи, зокрема реконструкцію метеомайданчика та системи каналізації.А наприкінці сезону — забезпечить перезмінку річних Українських антарктичних експедицій.Бажаємо успішного сезону, легкої дороги та великих наукових відкриттів! Дізнавайтеся більше про антарктичні місії «Ноосфери» ➡️ за посиланням