Fuente
Підслухано UA Cosplay | Хочу звернутись до комʼюніті УКРАЇНСЬКИХ косплеєрів, яке виїхало за ко...
2 700 Vistas/Alcance
2024-10-01 11:20
Mensaje №2715
Хочу звернутись до комʼюніті УКРАЇНСЬКИХ косплеєрів, яке виїхало за кордон (до них, адже по більшій частині саме вони мають за собою такий грішок) Шо по каналам? Вести їх мовою окупантів нормально? Я розумію, що виїхавши за кордон, ви вцілому не бачите великої потреби дізнаватись що ж там відбувається на Батьківщині, і робите те, що вам зручно. Звикли спілкуватись руснявою - ну і похуй буду далі нею спілкуватись і забʼю хуй на те, що ми всі дружно разом повинні відмовлятись від будь-чого руснявого, адже тільки так ми зможемо досягти хоч якоїсь незалежності. І це я вже мовчу про репости зборів і просто будь-якої інформації повʼязаної з війною. Мовчу і про косплеї по гашні і хср, які, як вже сто разів було сказано, мають свої русняві сервера і стабільна розкрутка цих фанхат продовжує вкладати свою частку грошей в ракети, які прилітають нам по лікарням і тп.Також хочу підняти питання спілкування і знімання спільного контенту багатьма нашими косплеєрами з такими особами як пурлолі і дем (перша відкрито срала Україну, інша ж жартувала про хохлів👍👍) дуже лицемірно з боку деяких осіб підтримувати україну і підтримувати їх, так би мовити, одною дупою на двох стільцях:)Ви НЕ МАЄТЕ права називати себе українцями, бо забивання величезного хуя на події які відбуваються зараз у вас в країні, повне ігнорування усіх смертей і жодної підтримки з вашого боку дорівнює зраді.#підслухано_питання