Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Трішки в ніжку, трішки в м’яч | ЧС2026
Añadido 06 dic. 2025

Трішки в ніжку, трішки в м’яч | ЧС2026

@TvN_TvM
Número de suscriptores: 2 060
Fotos: 5,980
Videos: 4,670
Enlaces: 7,350
Descripción:
Зворотній зв’язок: @trishky_v_nizhku_trishky_v_myach Наш другий канал про NBA - https://t.me/trishkynba
Fuente

Трішки в ніжку, трішки в м’яч | ЧС2026 | Барселона 2:0 РеалЯ думаю, що ті, хто слідкує за нами давно, знають, щ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Трішки в ніжку, трішки в м’яч | АПЛ, Бундесліга, Ліга Чемпіонів Трішки в ніжку, трішки в м’яч | ЧС2026 @TvN_TvM
1 040 Vistas/Alcance 2026-05-10 20:58 Mensaje №12095
Барселона 2:0 РеалЯ думаю, що ті, хто слідкує за нами давно, знають, що я — вболівальник мадридського “Реалу”. Але я завжди намагався вести телеграм-канал як нейтральний уболівальник. Та зараз напишу саме як фанат “вершкових”.Ми з Олексієм планували завтра записувати подкаст про цей матч. Наш подкаст — це про емоції, це розмова двох друзів, які діляться враженнями від побаченого. Ми ніколи не намагалися робити з себе експертів — про це дисклеймер є в кожному випуску.Я вболіваю за мадридський “Реал” вже майже 20 років. Але сьогодні мадридський “Реал” не викликав у мене жодних емоцій — ні позитивних, ні навіть негативних. Цим людям байдуже на емблему на їхніх футболках, а мені стає байдуже на них. Тому я не знаю, чи вийде завтра відео. Бо якось байдуже. На жаль. А коли байдуже, то й емоцій немає, відповідно — немає про що говорити.Якщо нашкрябаю в собі емоції, то завтра ввечері, як і планували, чекайте подкаст. Якщо ні — у вівторок постараюся змонтувати для вас новий Quizball.P.S. Краще б Філадельфія : Нікс дивився.P.P.S. Фанів Барси — з чемпіонством. Але думаю, вам самим ця перемога була б приємніша над сильним суперником, а не над цим зборищем бездушних прим-балерин.Трішки в ніжку, трішки в м’яч