Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЦЕГЛА
Añadido 14 jul. 2024

ЦЕГЛА

@Tsegla_news
Número de suscriptores: 961
Fotos: 2,550
Videos: 71
Enlaces: 365
Descripción:
Архітектурні і другі новини

👥 Número de suscriptores

961
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 527 25-09-21 12:38
Моня, пупс и погоны развалили памятку на АндреевскомДмитро Перов несколько дней кричит, что фирма ТОВ "АКВІЛЕСТ" разрушает будинок за адресою Андріївський узвіз 18 розташований праворуч від будівлі Театру на Подолі, Навпроти музея Булгакова. Дім збудований у 1891 році і є пам'яткою архітектури (охоронний №652-КВ)мэрия на беспредел реагирует вяленько - Департамент культспадщини выписал припис на зупинку стройки, на который застройщик наплевал и продолжает валять стены (см.ссылки у меня на фб)бенефициары ТОВ "АКВІЛЕСТ":Юрий Бродский (сын Михал Юрича)Олександр Берба (Львів) связан с Ігорем Кривецьким (ака пупс) и Григорием Козловским (контрабас, львовская табачка)ПРИЙМАК ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ батя которого киевский монополист-евакуатор (Експрес-Т и др), которого связывают с кланом екс-генпрокурора Яремыраньше Бродский аккуратно относился к киевским памяткам: например, он не решился уничтожить будинок Трахтенбрега на Горького 44 и продал его Корбану с Вавришем под ЖК Чикаго (Богдан, Шефир, джокер)
👁 332 25-06-19 18:49
Петиція за звільнення очільниці Департаменту охорони культурної спадщини — адже київська спадщина може не витримати більше такого «захисту». Сьогодні ДОКС під керівництвом Соловйової відхилив питання надання Житньому ринку статусу памʼятки модернізму. Це відбулося навіть без проведення запланованого засідання Консультативної ради. А на початку тижня Департамент судився з нашою ГО, бо облаштувавши громадський простір в закинутій памʼятці ми не порадились з КМДА.Крім того, Соловйова як керівник Департаменту:— систематично погоджує будівництво на місці історичної забудови (Лісопильня Сніжка, Будинок Київського повітового земства та ін.);— ігнорує захист цінної історичної забудови. У Києві досі не запроваджено обіцяного механізму захисту історичних будівель віком старше 100 років;— ігнорує надання знаковим будівлям статусу памʼятки, натомість «штампує» статуси могилам видатних діячів, що й так знаходяться під захистом закону.Закликаємо підтримати петицію за звільнення Марини Соловйової:👉 Підписати
👁 434 25-05-05 14:09
Просто зараз у Кременчуці тихо зникає частина міської історії — будинок на Мазепи, 13 😡У місті, де збереглося менше 5% довоєнної забудови, сталевий ковш екскаватора розбиває цегляні стіни 120-річної будівлі. Так зникає вишукана кременчуцька архітектура у стилі історизму, з елементами неоренесансу та неоготики.💔 Будинок на Мазепи, 13 міг би стати музеєм, школою, майстернею чи будинком культури. Ба більше - зберегти свою житлову функцію. Його можна було б реставрувати та наповнити новими сенсами, а не знищити та вкрити бетоном.Мапа Реновації вже писали про важливість збереження будівлі. За 2 місяці міська влада ніяк не зреагувала на розголос. Департамент культури не ініціював присвоєння статусу памʼятки.Так стирається міська історія. Не через війну, а через байдужість та відсутність працюючої міської політики на користь збереження культурної спадщини.Просимо поширювати цей допис (та в інстаграм). Демонтаж має бути зупинено. Ця ситуація не має повторитися з іншими цінними будівлями Кременчука.
👁 495 25-04-10 09:08
😤 Кременчуцький будинок на вулиці Мазепи, 13 продовжують розбирати У березні ми писали про 120-річну будівлю в Кременчуці, яку планують знести. На ділянці має постати новобудова від «Крюківбудтехмонтаж». За останні тижні стан будинку погіршився: розібрали дах, руйнується перекриття верхнього поверху. Для Кременчука, де збереглося не більше 5% довоєнної забудови, зникнення іще однієї будівлі — справді вагома втрата.🔥 Чи можна із цим щось зробити? Місто, у якому кожна вціліла історична будівля — велика рідкість, потребує активної громади. Громади, яка дбатиме про збереження цінної архітектури. Один із дієвих інструментів для цього — створення власної ініціативної групи. Публікуємо детальну інструкцію, де пояснюємо, що воно таке та як працює. А почати можна бодай і з ініціативної групи для цього будинку Ми також готові ділитися власним досвідом та інструментами з небайдужими містянами. Тож, якщо ви з Кременчука і вже об’єднались у таку ініціативну групу, пишіть нам в інстаграмі - @map_renovation 💞
👁 465 24-10-20 18:54
🏗 В історичному центрі Луцька вчергове познущались зі спадщини: залили бетоном 400-літні підземелля! 🔹 Обєкт належить до трьох охоронних зон: історичного ареалу «Старе місто», території поширення археологічного шару об’єкту культурної спадщини «Поселення Луцьк-V» та території Державного історико-культурного заповідника.🔹 Перші роботи на об’єкті були здійснені ще у 2010-их роках одним із забудовників, який частково демонтував давні склепіння, проте громада зупинила ці роботи; через кілька років питання знову зрушили з місця, проте кардинальних змін з пам’яткою не відбулось, окрім того факту, що її оформили як незавершене будівництво з готовністю 3%.🔹 10-11 жовтня група людей почала земляні роботи, хоча на об’єкті не було паспорту; поліція прийняла заяву, проте так і не відкрила кримінальне провадження; забудовник продовжив земляні роботи.Так, звичайно, значної цінності у самих підземеллях, ймовірно, немає, проте культурний шар цієї локації може містити велику кількість історичних артефактів. У багатьох європейських країнах такі об’єкти спочатку вивчають під час археологічних розкопок, опісля – консервують та частково демонструють (до прикладу, під склом). Не виключено, що ці підземелля могли бути з’єднані з іншими підземеллями старої частини Луцька. У побудові нової споруди на цій території я не вбачаю біди, але ось підхід до організації цього процесу, очевидно, не є правильним. Завтра, 21 жовтня, ГО «Семиярусна гора» готує «Пекельний» перформанс» – протест проти незаконного будівництва. Розпочнеться він о 12:30. #Україна #Волинь #Луцьк #захід
👁 223 24-08-03 21:11
💔 "Я хочу бачити історичні пам'ятки не лише в книжках". Ми теж. І нас таких сьогодні зібралося багато!- Нагадали пану меру і Київраді, що вже третій тиждень очікуємо прийняття конкретних рішень - Вимагаємо розпустити неефективний і заангажований Департамент охорони культурної спадщини, який не силах визнавати історичні будівлі памʼятками - Вимагаємо нарешті надати статус Садибі Зеленських, 1890 р. Начальниця управління погоджувально-дозвільної документації при Мінкульті (під ним цього разу була афтерпаті нашої акції) Наталя Войцещук цього тижня сказала, що наразі всі необхідні для цього формальності вже виконані 🏛️- Вимагаємо нарешті прийняти рішення Київської міської ради про додатковий охоронний статус для всіх історичних будівель старше 100 років ✍️- Аби політики краще розуміли, чому варто зберігати, а не руйнувати - послухали лекцію києвознавця Антона Короба про важливість збереження культурної спадщини 🙌Збиратимемось, доки вимоги громади не будуть виконані! 📸 @hurricanehankphoto