Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вадим Трюхан
Añadido 14 jul. 2024

Вадим Трюхан

@Triukhan
Número de suscriptores: 280
Fotos: 1,630
Videos: 1,040
Enlaces: 1,960
Descripción:
Цей канал створено для обміну думками, ідеями й аналізу стану справ в Україні і світі. #политика, #Украина , #новости, #авторскийблог, #ЄС, #Росія, #НАТО, #право, #EU, #NATO, #європейськаінтеграція, #міжнароднеправо, #internationalLaw
Fuente

Вадим Трюхан | ️ Трамп відкрив Америку заново: у тижні тепер 4 дні. А Путін — найчесн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вадим Трюхан Вадим Трюхан @Triukhan
87 Vistas/Alcance 2026-02-04 06:28 Mensaje №4798
🗓️ Трамп відкрив Америку заново: у тижні тепер 4 дні. А Путін — найчесніша людина на землі▶️ Почнімо з базового.владімір путін як був брехлом — так і залишився.Це не інциденти. Це система. Тут нічого нового. Нове — інше.Дональд Трамп цю брехню не просто проковтнув, а ще й акуратно підретушував.📆 За оновленою версією реальності: • тиждень раптом вже має не 7, а 4 дні; • «енергетичне перемир’я» — нібито було; • путін, виходить, не міг його порушити, бо він же «дав слово» самому Трампу, королю всіх землян!📌 А тепер — факти. Без емоцій. Без інтерпретацій. Під час цього самого «перемир’я»: • 🚆 6 людей убито в потязі Барвінкове – Київ – Львів; • ⛏️ 15 шахтарів загинули в Терновому; • 🚀 далі — масована (найбільша у 2026-му році) атака по Україні:71 ракета і 450 “шахедів” по Києву, Харкову та інших містах. В результаті сотні тисяч цивільних опинилися в лютий мороз на межі виживання, без тепла, світла і води в домівках.📊 Це не «версія Києва».Це не «різне бачення сторін».Це конкретні цифри й конкретні смерті.🌍 Україна і вся Європа — обурені.Бо путін зробив це зухвало і публічно —фактично дав ляпаса своєму другові Трампу на очах у всього світу, зірвавши навіть символічну імітацію домовленостей.🤷‍♂️ А реакція Трампа?— «Я не здивований».— «Нічого особливого не сталося».Ніби: • це не масований удар; • не десятки вбитих і сотні поранених; • не відверта демонстрація зневаги.🧩 І тут головне питання:навіщо він це повторює і виправдовує? Домовленостей — немає. Результатів — немає. Політичного сенсу — нуль.Є лише спроба зробити вигляд, що нічого страшного не сталося, коли все сталося.Питання далеко не риторичне. Ймовірно, він елементарно боїться реагувати належним чином, бо боїться, що його друг владімір оприлюднить такий компромат на нього, якому позаздрить навіть Епштецн на тому світі. P.S. Коли під час «перемир’я» рахують не мегавати, а тіла загиблих від варварських ударів терористичної росії — проблема вже не тільки в Путіні. Проблема в тих, хто з серйозним обличчям каже, - «нічого особливого, це був перший мирний тиждень».PSPS. Напрошується істина, - «з такими друзями й вороги не потрібні». На превеликий жаль…