Fuente
Рольовий Топограф // Огляди та новини НРІ | Взагалі так, я особисто зараз дивлюсь на цю новину скоріше з занепокоє...
337 Vistas/Alcance
2025-08-22 10:52
Mensaje №3520
Взагалі так, я особисто зараз дивлюсь на цю новину скоріше з занепокоєнням ніж з оптимізмом 😅Я змирився з тим, що Dark Sun може не вийти для нової системи і знайшов собі фанатські правила (OSE з хоумрулами мій вибір, але ще є і інші правила, в тому числі 5е). І тут раптом потенційний офіційний реліз. Я був би спокійний, якби Dark Sun для 5е виходив десь у 2015-2016, однак зараз ситуація сильно відрізняється.Ми пам'ятаємо, що сталось зі Spelljammer і які були релізи Dragonlance, Vecna: Eve of Ruin та як виглядав Planescape. І нещодавній вихід нової гри Exodus в якій ті ж самі правила з 5е не внушає мені оптимізму. Ще й з WotC пішли майже всі основні дизайнери.Шанс, що Dark Sun для D&D 2024 буде хорошим є. Просто я в це не вірю.Сетинг скоріше за все пошматують як на бенкеті напівросликів, будуть різати по живому прибираючи "незручні" речі і намагаючись його продати одразу всім.Однак може потім завдяки рекламі WotC з'являться нові фанати Dark Sun, яким можна буде показати, а як все виглядало раніше. Бо фанати - то саме те, що роками підтримувало і Dark Sun, і Ravenloft, і Spelljammer, і навіть Mystara та Greyhawk (у яких фанів менше, але які все одно тримаються разом).Рекламний ролик до Spelljammer я і досі передивлююсь, він мені дуже подобається, хоча правила Spelljammer 5e однозначно лажові.Тож, вперед, WotC, do your worst! #DarkSun #точка_зору