Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ThingsIThinkIThink
Añadido 06 ene. 2025

ThingsIThinkIThink

@ThingsIThinkIThink
Número de suscriptores: 3 716
Fotos: 59
Videos: 2
Enlaces: 101
Descripción:
у кожного своє кіно в голові. тут моє
Fuente

ThingsIThinkIThink | В цій тарифній війні, яку хоче і розпочинає нова адміністрація США, ку...

Logotipo de la comunidad de telegram - ThingsIThinkIThink ThingsIThinkIThink @ThingsIThinkIThink
10 000 Vistas/Alcance 2025-03-12 10:33 Mensaje №214
В цій тарифній війні, яку хоче і розпочинає нова адміністрація США, купа цікавих історій може вилізти. Це прям для економістів експеримент наживо… Дивно звісно бачити, як техно атланти намагаються розправити крила і з перших же спроб опікають їх об реальність. І з кожною безумною спробую вони дізнаються про існування реального сектору економіки за рамками венчурного капіталу та фінансової інженерії.Історія з електроенергією з Канади та отриманням зворотного удару у вигляді +25% до нормалізованих цін це взагалі класика. Несподівано багато хто дізнався, що США імпортує електроенергію для 1,5 млн домогосподарств Мічигану, Міннесоти та Нью-Йорка з Канади. Якщо введуть такий тариф, то це буде +100$ на місяць до чека. Звісно це буде катастрофа. Та більше Канада заявила, що може взагалі може припинити постачання, якщо США будуть продовжувати підіймати градус. Висновків нових не буде. Техно фашисти у зв'язці з правими популістами не відступлять. І впевнений ми ще побачимо і відключення світла у неочікуваних місцях і багато іншого.