Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці
Añadido 14 jul. 2024

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці

@TheWWELooks
Número de suscriptores: 6 615
Fotos: 13,000
Videos: 854
Enlaces: 6,250
Descripción:
Ті самі WWE Looks / Лукс Ми - реслінг з 2013! Слава Україні! 🇺🇦 MonoBase : https://base.monobank.ua/wwelooks Підтримати авторів : @lookslinks Канал про AEW : @aewlooks Підтримка ЗСУ #луксидопомагають Реклама : @wwelooks_adv
Fuente

WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці | Андертейкер: Челсі Грін недооцінюютьАндертейкер - великий шанувальник ...

Logotipo de la comunidad de telegram - WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці WWE Looks | Реслінг | Wrestling | Самці-ссавці @TheWWELooks
904 Vistas/Alcance 2026-02-28 08:03 Mensaje №18087
Андертейкер: Челсі Грін недооцінюютьАндертейкер - великий шанувальник Челсі Грін. Її часто хвалять за здатність зробити цікавим будь-який сегмент, незалежно від того, чи дають їй п'ять хвилин, чи п'ять секунд. Продюсер WWE Майкл Гейз потрапив у заголовки газет, коли похвалив її талант, але зауважив, що її роль полягала в тому, щоб допомагати топ-зіркам виглядати краще. Спілкуючись з Андертейкером на подкасті «Six Feet Under», Гейз роз'яснив і захистив свої коментарі, а Андертейкер висловив свою думку про роль Челсі. 🗣️ Я вставлю свої п'ять копійок: я думаю, що її недооцінюють. Вона, без сумніву, з крапелькою більшої агресії може стати гравцем найвищого рівня. У неї є це „щось“. У неї є фактор „ікс“. На цю молоду пані чекає багато великих справ. Я її великий фанат. Є певні організації, які знають, як її використовувати. 🗣️— сказав він зі сміхом і посмішкою, маючи на увазі її виступи в AAA та свою роль у компанії. 🗣️ Тобі треба поїхати на південь від кордону, тобі треба поїхати на південь від кордону. 🗣️Грін неодноразово з'являлася в AAA, вигравши змішані командні титули разом з Ітаном Пейджем. Також нагадаємо, що наша команда часто підтримувала просування Челсі, бо завжди бачила в ній щось, що чіпляє.