Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 10 Всратих Баксів
Añadido 06 ene. 2025

10 Всратих Баксів

@TenShittyBucks
Número de suscriptores: 4 996
Fotos: 3,130
Videos: 302
Enlaces: 1,990
Descripción:
БУДНІ – несмішні меми та трохи новин ВИХІДНІ – переклад відео ЯКОСЬ – ончейн цікавинки та інвестиції Запрошуй друзів: t.me/+EsEBc9imAMYwM2Zi Більше контенту в ламповому чаті: t.me/+UtJvoeIuo6FkMDky Перекладені відео тут: youtube.com/@TenShittyBucks
Fuente

10 Всратих Баксів | Сьогодні четвер і по розкладу у нас інвестиція, але ми вирішили нарешт...

Logotipo de la comunidad de telegram - 10 Всратих Баксів 10 Всратих Баксів @TenShittyBucks
1 200 Vistas/Alcance 2025-06-26 16:05 Mensaje №3102
Сьогодні четвер і по розкладу у нас інвестиція, але ми вирішили нарешті зробити ГЕНЕРАЛЬНЕ прибирання в менеджмент того що у нас єТому наступні кілька тижнів будуть суто переміщення і фіксування інвестиційСьогодні ми почали з мережі TONМи заносили у такі протоколи:1) 02.04.24 купили TON на $140, TON тоді коштував по $5 десь, тепер по $2.8 (від'ємні прибутки)2) 16.04.24 занесли $200 в пул TON/STON на STON.fi – вийняли десь $35.5 (не сипте сіль на рану)3) 22.04.24 занесли $400 в пул TON/USDT на STON.fi – вийняли десь $347 (від'ємні прибутки)4) 10.05.24 занесли $180 в волт на Storm.tg5) 22.05.24 занесли $440 в TON як заставу на Evaa і позичили $170 в USDT, які занесли теж у волт на Storm.tgв підсумку з пунктів 4 та 5: на Evaa нас ліквідувало))))00)))))))0))) десь мінус 270, а з $350 ($180+$170) на Storm.tg ми заробили $423 і ще $13 в токенах шторма (ПЕРЕМОГА!!!!!!)6) 09.09.24 занесли $140 в пул TON/USDT на DeDust і поклали на рестейкінг на Parraton - вийняли десь $119 (від'ємні прибутки)і того в ми занесли в екосистему TONу: ~$1500, а після всі всіх оплат газу за транзакції конвертацій і тд в нас на гаманці лишилося $947 (1.305 TON ($3.5) та 943.61 USDT), що дало нам $553 від'ємних прибутківВсі наші викрутаси на дефі на тоні ви можете і самі гляну на нашому гаманці: UQCrW5u8Au4UkVxp245FDWzo4dnvZeCYZdZE6A2wBIpLqSEUЯкщо ви переживаєте що ВСЕ ПРОПАЛО, то насправді ні, просто ми хочемо показати на своєму прикладі що не всі вкладення навіть під шалені відсотки можуть бути прибутковими, в наступних постах будуть і супер позитивні інвестиції))) кину спойлер, по ексельці чорновику, за всіма інвестиціями (навіть з оцим провтиком на тоні) в нас ~70% справжніх прибутків!