Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Times of ZAHAR
Añadido 06 ene. 2025

Times of ZAHAR

@TOZchannel
Número de suscriptores: 93
Fotos: 170
Videos: 46
Enlaces: 93
Descripción:
Зрадойобство починається) Цей канал читає сам Залужний, кіт Буданова, Зеленський, пʼятиюрідний син Зеленського, водій маршрутки та пан Малюк (ні, це неправда, а могло б бути в правдою) Мною править великий СІон, я люблю справедливість і Пепсу
Fuente

Times of ZAHAR | Договорнячок»Іноді ловлю себе на думці, що "Мирний договір" стало на о...

Logotipo de la comunidad de telegram - Times of ZAHAR Times of ZAHAR @TOZchannel
99 Vistas/Alcance 2026-04-05 11:47 Mensaje №535
«Договорнячок»Іноді ловлю себе на думці, що "Мирний договір" стало на одному рівні зі словом "Потужний", тобто поступово втратило той оригінальний сенс, який колись у нього закладали та перетворилось у глобальну концепцію "Договорнячка", який придумали, щоб власне висміювати всі процеси, що відбуваються під час перемовин, спроб домовитись, світових форумів і так далі. Люди все менше вірять у якийсь сприятливий розвиток подій, поняття "Перемоги" та "Поразки" вже давно є розмитими у головах людей через тривалість повномасштабної війни, а на фоні відбувається тотальне наживання на людських життяхІ так, це не тільки про Україну, але про це далі. На час перемовин ми всі раніше, затамувавши подих, чекали на хоч якісь рішення, а колись і взагалі вірили у готовий мирний договір, а потім ці всі сподівання розбились об дурні пункти, які б сторони ніколи не узгодили між собою. Потім ми ще й побачили, що наша віра в те, що Росія не обстрілює нас шахедами та ракетами на час переговорів впевнено розтрощилась об розуміння того, що наш ворог просто накопичував ударний потенціал, щоб побити черговий кількісний рекорд нічної атаки та іноді й смертей. Потім наш добрий союзник США у вигляді Президента Дональда Трампа почав кампанію ворожості щодо України, щоб не дати тріснути своєму дитячому его, що згодом переросло у спроби тиску на нашу державу з метою прийняття невигідних умов для швидкого завершення війниТепер ми взагалі переросли у війну США та Ізраїля проти Ірану та у нові танці з бубном навколо їх фантомного мирного договору та перемовин, про які чомусь знає тільки Трамп, який їх, певно, бачить у своїх температурних снах. Американці висувають свої умови, іранці відповідають своїми, але і тут знову можна зрозуміти обидві сторони, адже йде боротьба інтересів та пошук справедливості, яка для всіх різна. Майстерність перемовин полягає у вмінні використати актуальну ситуацію максимально ефективно для своєї країни та не дати часу на зміни з подальшим покращенням позицій твого ворога, а іноді й у введення його в оману, щоб отримати бажаний підпис Ну а наші перемовини наразі знову на паузі. І навіть всі наші спроби погратися у тимчасове перемирʼя на паузі, хоча Росії було б це зараз дуже вигідно, адже санкції зняті, світ тоне у енергетичній кризі, а у них зараз знову будуть надприбутки, якщо ще залишаться НПЗ. Ну а нас вже наші «надійні» партнери знову просять не бити по енергетичних обʼєктах РФ в обмін на нічого(?)Поки великі лідери домовляються про те, як би краще домовитись про домовленості після домовленостей на перемовинах, у світі гине все більше цивільного населення. Ну а всі ці перемовини виглядають скоріше як якийсь бенкет посеред чуми, а не реальні спроби про щось домовитись 🚬Насправді я вам просто хотів новий трек порекомендувати, а пост якось сам написався