Fuente
Times of ZAHAR | Не захотів розтягувати минулий пост, тому підніму тему «Нового світово...
120 Vistas/Alcance
2026-01-20 15:56
Mensaje №529
Не захотів розтягувати минулий пост, тому підніму тему «Нового світового порядку» Трампа тут 🇺🇸Гадаю, що всі вже бачили, що Трамп анонсував створення «Ради Миру», до якої вже запросив максимально різні країни - від Аргентини до Туреччини, Франції до Угорщини, так і Росію з Україною для вирішення питання ГазиСама ця Рада уповноважена ООН як міжнародний перехідний орган. Варто, мабуть, нагадати, що саме некоректний територіальний розподіл ООН і заклав фундамент для цього конфлікту. Поселивши очевидно ворогуючі релігії на одному клаптику землі та кинувши напризволяще, вважалось, що територіальне питання врегульоване та все буде добре. Проте, розподіл був очевидно на користь єврейського народу без урахування інтересів місцевого арабського населення. Ну і от ми бачимо спробу №2 від найвеличнішого миротворця світу 🚫Президенти Аргентини та Туреччини вже погодились доєднатись, а Макрон відхилив запрошення. Колективне європейське засудження створення даної Ради, звинувачення у створенні «Нового порядку» Трампа та пропозиції щодо створення нового альянсу з Україною та без США є очевидним свідченням того, що європейцям гарненько так наступили на хвіст і вони банально не розуміють, що робити далі Трамп хоче поставити весь світ на коліна, отримати премію миру та отримати від всіх «заслужене» «Дякую». Тепер під гарячу руку потрапили європейціДо речі, від того, як себе покаже «Рада миру» по Газі може залежати й те, як закінчиться наша війна, адже Трамп казав, що планує зробити таку ж і для завершення російсько-української війни 🙄На сьогоднішній день дуже забавно дивитись на ці всі засудження та погрози диктаторам за порушення міжнародного права і утворення нового порядку, адже одразу хочеться запитати у міжнародної спільноти, а де ж вона пропадала, коли знищували Грозний, російські танки заїжджали до Грузії, зелені чоловічки ходили по Криму та потім полетіли ракети по українських містах та дрони по європейських? Ах так, згадуєш, що тоді засудження та тупотіння ніжкою теж були особливо гучними, проте ніякими діями не підкріплювалися Трамп не намагається створити «Новий порядок», а просто намагається втиснути США у цей хаос, який і так давно вже панує у світі та зайняти тут вигідні позиції, поки європейці тільки оговтуються після «успішного» популістського енергетичного зеленого переходуНу а нам залишається тільки дивитись на те, як великі держави, як завжди, формують світоустрій, а менші просто намагаються хоч якось попасти у сферу впливу та закріпитися в інтересах гегемонів, щоб отримати хоч якусь вигоду та взагалі вижити 😴