Fuente
Українські Січові Стрільці | Вітаю вас, панство!На зв’язку другий адміністратор Дмитро. Я хотів би ...
897 Vistas/Alcance
2026-02-02 19:52
Mensaje №25340
Вітаю вас, панство!На зв’язку другий адміністратор Дмитро. Я хотів би поділитися думкою щодо останніх заяв поліції та її дій.Четвертий рік іде війна — не просто війна, а боротьба, у якій ми виборюємо право на існування Української нації. Та, як виявляється, окрім зовнішнього ворога, у нас є й внутрішній. Той, хто пустив свої чорні, мерзенні спори в кров нашої нації. Цей ворог мав би бути кров’ю нашої держави, але вирішив стати пліснявою й отруїти її зсередини.І цей ворог — інститут, на який ми мали б покладатися у найважчу годину. Це — поліція. > Одразу підкреслю: мова не про всіх, а про тих, хто зневажає ідею української нації та її громадян.🛑 Замість підтримання безпеки народу — собача відданість зацікавленим бандитам і темщикам.🛑 Замість дозволу на самозахист — ринок нагородної зброї та безмірне бажання зробити Україну мусорською державою.🛑 Замість легального права носити зброю — заборони навіть на її зберігання.🛑 Замість виконання службового обов’язку — прагнення стежити за кожною твоєю дією, знати в реальному часі, де ти перебуваєш (хоча саме ці системи допомогли Міндічу та його команді).🛑 Замість впійманого мажора, який п’яним влітає в блокпост і вбиває молодого бійця НГУ, — закошмарений школяр або пенсіонер, що їздить селом на мопеді.🛑 Замість захисту життя і здоров’я співвітчизників — повне перешкоджання створенню безпечних умов проживання, буквальний контроль над їхніми життями.А найголовніше — це коли поліція вбиває українського ветерана за замовленням російського депутата, який купив собі нагородну зброю.Ще раз повторю: я не говорю про тих, хто чесно виконує свій обов’язок або безпосередньо воює, як, наприклад, підрозділи типу «Люті».Всім добра 🫂