Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,870
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | ️От ми щиро радіємо за маладу дружину Олександра Біленького Алінку. ➡️...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
3 300 Vistas/Alcance 2024-08-06 14:47 Mensaje №890
☝️От ми щиро радіємо за маладу дружину Олександра Біленького Алінку. ➡️ Хто не в курсі голова облради Біленький не так давно обзавівся новою дружиною. Напевно надихнувся історією любві Чепурка і Лози 😂🔺 Так от Алінка з подружкою поїхала в грайливе лакшері турне Європою на автомобілі.☝️Поїздка: Краків-курорти на Балтійському узбережжі (Сопот, Свіноуйсьце) готелі на 1-й лінії по 300євро за добу, Берлін, Познань, Закопане 🙈 🟢 Гарне турне і приємно що рядові працівники «Полтававодоканалу» можуть спокійно дозволити собі такий лакшері відпочинок. ☝️Хто не вкурсі, то в 2023 році Алінка кимось типу працювала на водоканалі. Щоправда невідомо ким і що саме вона робила, але ми точно знаємо, що Алінка ЗП там отримувала. Звісно це не тому, що вона дружина голови облради, який фактично і призначав керівника водоканалу 😂🔺 Тепер, до речі, зрозуміло чому Алінка постійно їздила за кермом службового електромобіля обласної ради. То ж вона на комунальній автівці на місця аварійних проривів оперативно добиралася. Все для того, щоб полтавці жили у комфорті і з водою.🍌 Ну воно ж, якщо талановита людина то в неї і друзі талановиті. Саме тому друзі Алінки стали працювати у Біленького радниками, отримали посади у відділ інвестиційної діяльності ради і навіть в «Полтаватеплоенерго». Бо талановиті друзі потрібні скрізь, де може їх призначити Олександр Біленький.Як шкода, що в Алінки так мало друзів та родичів, що не вистачило на всі посади в області😥