Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,860
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | ️От нам в цій всій ситуації в області подобається двіженія голови обла...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
3 600 Vistas/Alcance 2024-07-18 11:29 Mensaje №849
☝️От нам в цій всій ситуації в області подобається двіженія голови обларди Де-Біленького і його заступника Чепурка.🍌 Значить пітушара Де-Біленький не встиг приїхати з чергового вояжу по Європі, як вже планує летіти на Фарерські острови.🥕 Відключення електрики, війна, якісь аварії на водоканалі, та похую йому все. 🍌Майже півтори мільйони на проект сонячних батарей на дах облради виділив, відкат отримав, а потім проект заморозили і все заєбісь в Юрійовича😂👏 Правильно, Олександре Юрійовичу так їм і треба, лахабанам цим. Не для того ви повзали роками, принижувались пробиваючись на посаду, щоб тепер думати про цих лахабанів з народу. 🍌 Народ хай блять сам про себе думає. А ваша справа – це жити красиво й цінувати себе, як вінець еволюції в салатових стрінгах. ☝️Юрійовичу, але є прохання, лічносне, а можете забрати на острови з собою і чепушилу Чепурка, бо він своїми шизофренічними відосіками вже заєбав всіх.Так хоч громада трішки відпочине від цієї нудятини з повною відсутністю дикції й зачатків харизми😂 ☝️Бо громаді й так важко в цих умовах, а то ще чепушилин піздьож слухати. Сіл уж больше нєту🙏