Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,870
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Тут значить на сайті «Полтавщина» повєдали про перехід партії «Рідне м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 400 Vistas/Alcance 2026-04-01 13:15 Mensaje №2379
🟢Тут значить на сайті «Полтавщина» повєдали про перехід партії «Рідне місто» Олександра Удовіченка в «опозицію»🙈☝️Символічно, що ця новина вийшла першого квітня 😂 Напевно автор спєцом так угарнув над «рідномістянами» как би культурно намікаючи на абсурдність тези.🍆Бо де опозиція, а де блять «Рибне місто»? Ці два слова ніколи навіть на одному гектарі разом не валялися.🔺Ми прекрасно знаємо, що «РМ» починає орать про опозицію тільки коли їх починають двигати від бабла.Хоча навіть цей принцип в них часто не працює. От приміром в Полтаві Чепушила-чепурко з самого приходу Ямщикової плотно сидить на тендерах ЖКГ, зокрема на схємах КАТП-1628. ☝️АЛЕ, це не заважає цьому моральному пєдрілі ходити й знімати відосіки, що ЖКГ міста та Ямщикові хуйові. Ну чистий душевний пєдріла 🤨🟢І якби Ямщикові не були політичними куколдами й тєрпілами, то за таку хуйню вже давно б мали б послати Чепушилу к хуям. ▪️Но «РМ» і Удовіченкам завжди таланить з тєрпілами ⬇️🔺Спочатку Сашку Шамоту взяли в оборот і поки він приймав удар дерибанили Полтаву. ☝️А нині, при Ямщикових, рідномістянам навіть не треба паритись з якимись посадами щоб мить бабло. Ці лохи все роблять за них самі.🔴Короче, опозиція «Рибного міста» — це як єбатись за дєвствінасть. Бо чепушила хоче і на хуй сісти і рибку з Лозою з’їсти. І як показує практика з лохами по типу Ямщикових у них це прекрасно виходить 👍😙Сіль ву плє, блять