Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,860
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Значить в суботу Дикань і його маладая команда в дендропарку влаштувал...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 300 Vistas/Alcance 2025-04-14 16:05 Mensaje №1552
🟢Значить в суботу Дикань і його маладая команда в дендропарку влаштували «велике прибирання» на благо горада і всєх харкавчан полтавчан😂☝️ Чєлядь зі шкіл зігнали наводити порядок. ➡️ Педагогічна рабсила недовольна, бо в суботу ж вихідний, а тут блять треба йти гребти ліс. ☝️Ну а що ви хотіли бюджетні мальчики і дєвачки, щоб до чєляді ставились з повагою? В цьому світі це так не працює. За повагу люди cтоліттями б’ються, вмирають знову і знову. А вам блять повагу просто так подавай? Ніт, чєлядь є чєлядь.🟢Так от, щоб чєлядь не мичала її там нагодували. Одні кажуть, що їжу в шкільних столовках готували, але Дикань каже ніхуя - лічно галушки ліпив. Еренбург з Деркач замішував тісто, а Дикань з Пархоменком своїми ручками галушки штампували.☝️В іншій частині міста свою толоку влаштовували Ямщикові й команда. Там правда все було по-бєдному, бо Дикань не проплатив. А Ямщикові з Бражниками звикли тільки коли хтось проплачує 👍😙👍Ну а вцелом що вам сказати, дєткі. Ми не зовсім розуміємо цей ажіотаж в народі через єбучі суботніки. До війни кожен рік по всій країні проводили ці масові прибирання. Це ще совкова традиція. Звісно політики на них ловлять рекламу і хайп. Нічого блять нового.☝️Від себе скажемо, що з 1 квітня по 15 червня в лісах типу діє «режим тиші», щоб типу пташки і тваринки могли спокійно розмножуватись, відкладщати яєчка і всі діла. 🟢А тут ніхуя, колонки блять поставили, музон валить, адмінресурс гребеться. На тих пташок і тваринок всім похуй. Бо суботнік нахуй!😂