Fuente
Стояк Кукоби | ️Господь располагає — «Стояк» благословляє🟢Сьогодні відзначають своє п...
4 700 Vistas/Alcance
2025-03-16 16:57
Mensaje №1476
☝️Господь располагає — «Стояк» благословляє🟢Сьогодні відзначають своє професійне свято працівники ЖКГ тобіш житлово-комунального господарства.☝️А раз так то «смотрящі» за ЖКГ теж по суті вважаються дотичними до свята🥳🥳🔺Тож ми вітаємо смотрящого за ЖКГ Полтави коріша Ямщикових діпутата Юрку Бражника.🍆 Юр, в цей день ми желаєм тобі надьожних підрядників з жирними откатами, щоб Ямщикові постоянно підтримували, а схематознік Олексій Чепушило, який тобі помагає в дерибані ніколи не обманував і не кидав на довєрії.☝️Бо ти ж в ділах ЖКГ лахабан повний, а чепушило тобі в цих ділах помага.🔴 Пе.Ес. на фото відзнака в центрі міста за те, що Юра типу посадив дерево🤦🔺Сука, раніше такі пам’ятні знаки робили тим хто церкву збудує, чи міст відремонтує, чи пам’ятник поставить. А нині такі як Бражник ставлять собі памятні знаки за дерево блять. Куди котиться цей світ?☝️Але знаючи Юру ми впевнені, що він і тут хуй те дерево копійчане купляв. Десь вимутив, або організатори самі дістали, а його просто написали. Да ж Юр? Ми ж з тобою знаєм, що ти кугутня жлобська ще та, яку ще треба пошукати))🍌Тож всіх працівників ЖГК і смотрящих за цією сферою з празднічком!