Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби
Añadido 14 jul. 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Número de suscriptores: 8 744
Fotos: 1,870
Videos: 552
Enlaces: 928
Descripción:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Fuente

Стояк Кукоби | Підписники прислали оцю дічь☝️Значить дивіться, коріш Ямщикових депута...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 400 Vistas/Alcance 2024-12-21 12:01 Mensaje №1251
🟢Підписники прислали оцю дічь☝️Значить дивіться, коріш Ямщикових депутат міської ради Юрій Бражник заклеяв декілька будинків на Подолі отакою хуйньою. Щоб темні люди, які нічого не знають про міську раду подумали, що Бражник маладєц, а не чорт звичайний😈➡️ Юр, людина, яка надіслала це фото запитала у нас дослівно: «Бражник чорт чи ні, оце не розберусь тепер. Допоможіть».☝️Юрчику, ну а реально, ну хіба ти не чорт після цієї дичини? 👏🟢Значить пояснюємо як це працює. Ви бачите зараз типовий прийом розводу лахабанів. 🍌Міська рада проводить якісь звичайні, планові ремонтні роботи. А ви тоді приходите і розвішуєте оголошення, що мол це ви зробили. І піздєц. Дешево і сердито.🟢От дивіться, молодим політикам, які хочуть обиратися зараз тут буде проста інструкція👇➡️Шукаєте вулиці чи двір, де щось відремонтували, берете принтер і за 15 гривень друкуєте 15 оголошень зі схожим текстом ⬇️«Шановні мешканці вулиці Світанкова та Соборності. Завдяки нашим спільним зверненням до пабліка «Стояк Кукоби» нам зробили ремонт дороги, випиляли сухі дерева, вигнали к хєрам наркоманів, підвищили лібідо мешканцям будинків 35 і 35а, відпустили заочно вам гріхи та записали Бражника на курси оральних ласк.Ще паблік «Стояк Кукоби» особисто подав Сирському список, щоб ваші вулиці поставили в перелік пріоритетних об’єктів з посиленим ППО. Тепер ні Шахеди ні «Іскандери» вам не страшні. УРА ТАВАРІЩЧІ! УРА! СЛАВА СТОЯКУ!Живіть і радійте, що ми такі ахуєнні вам помогли. Не дякуйте, а приходьте на вибори і голосуйте ЗА Стояк!»Сільву плє, бля. А Бражник таки Чорт!