Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО
Añadido 18 jul. 2021

стандарти хотівших в НАТО

@Standards_hotivhs_v_NATO
Número de suscriptores: 18 451
Fotos: 8,570
Videos: 330
Enlaces: 2,090
Descripción:
Армійський гумор З питань замовлення товарів: @RuslanBorta Зворотній зв‘язок: @ivanchenkartem Оформити підписку на приватний канал Руслана через Base by mono 🦾: https://base.monobank.ua/5nsfoRZz1G3UFB
Fuente

стандарти хотівших в НАТО | Друзі!Сьогодні трохи напишу вам про однодумців. Тільки не тих, про яки...

Logotipo de la comunidad de telegram - стандарти хотівших в НАТО стандарти хотівших в НАТО @Standards_hotivhs_v_NATO
4 520 Vistas/Alcance 2026-01-08 16:46 Mensaje №9625
Друзі!Сьогодні трохи напишу вам про однодумців. Тільки не тих, про яких ви подумали, а проти тих, які думають однією думкою на двох.Короч. Хто слідкує за моєю діяльністю ще з давніх давен, то знає, що у мене періодично пре пукан і я пишу щось цікаве і придумую для вас якися хітовий сувенірчик, від якого метелики дух перехоплюють.Напочатку лютого 22 року, у мене, як завжди, поперли серйозні думки і я створив легендарну чашку з біркою і з переліком керівних документів, на які дозволяється ставити чашку. За майже чотири роки свого існування, чашка встигла полюбитися всім: від солдата, до Головнокомандувача ЗСУ. А фотовідгуків про неї вистачило би на окремий календар, як мінімум.Але сьогодні, у 2026 році, я дізнався, що у день, коли я придумав цю чашку на світі відбулося диво. В іншому кінці України, дизайнер одного з інтернет магазинів різко почав мислити так само, як я😅.В якися момент наші пукани мислили імпульс в імпульс, а потім зʼєдналися в один колективний розум, в якому всі ідеї сформувалися в одне ціле.У наслідок колективного мислення ми написали однаковий текст для цієї чашки, що у свою чергу вплинуло на те, що я розмістив чашку у себе, а вони розмістили її для продажу у себе. Так буває😅, принаймні так мені написали в цьому інтернет магазині.Що поробиш?А ви що думаєте? Однодумці і колективний розум, чи просто у мене спіздили чашку?😅😅😅